Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ki milyen romantikus lánykérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen romantikus lánykérést tudna elképzelni vagy élt át?

Figyelt kérdés
Lánykérésen gondolkodom de szeretném valahogy romantikusan csinálni tudnátok adni ötleteket?

2021. júl. 1. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Amikor az exem megkért, az minden volt, csak romantikus nem :D. Utána szakítottunk, de nem emiatt. Még a megismerkedésünk után pár héttel célozgatott lánykérésre, akkor azt hittem, viccel. Utána 1-2 évvel kiderült, hogy már akkor komolyan gondolta saját bevallása szerint, megemlítette, hogy jó lenne összeházasodni - együtt elmentünk kísérőgyűrűt választani. Aztán hazamentünk. Pár nappal később megkérdeztem, hogy esetleg nem szeretné-e az ujjamra felhúzni, erre:"Ja bocs, tényleg... csak hát még nem kértem meg nőt egyszer sem életemben", és felhúzta, és ennyi. De amúgy bírtam benne, hogy ennyire lökött, és szerettem, szóval nem volt ezzel a lánykéréssel bajom.


Az álomlámykérés az nekem olyan lenne, hogy elmegyünk kirándulni valami gyönyörű helyre, és ott megkér (térdre ereszkedés nem kell, de örülnék, ha lenne valami kis felvezetés / vallomás)... valami szép, különleges helyen a természetben, de mégis intim lenne, nem nagyközönség előtt.

2021. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom kérdező te látad e az agymenőknek azt a részét ahol Sheldon és Amy eljegyzik egymást, de én nekem az lenne egy álom eljegyzés (bár tudom, hogy soha nem valósulna meg 😢) 😛😂
2021. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Igen láttam szerintem az összes részét! :) szép romantikus lett volna az is egy igazi helyzetben!
2021. júl. 1. 21:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lánykéréssel kapcsolatban egyetlen kérésem volt, hogy ne nyilvánosan tegye. Számomra az nem túl meghitt pillanat, hogy közben random idegen emberek figyelnek. De ez egyénfüggő, tudom, hogy másnak meg nincs ezzel problémája.

Nálunk úgy történt, hogy együtt töltöttünk egy szép szombati napot. Nem volt nyaralás vagy különleges helyszín, de a kedvenc dolgainkat csináltuk együtt. Késő délután mondta, hogy nézzek valamit, addig ő összedob valamit vacsorára. A főzési képességeihez képest egy különleges, romantikus vacsi volt és még desszertet is készített (muffint, mert csak azt tud :D). Miután megettük, fél térdre ereszkedett, megfogta a kezem és elmondta, hogy milyen sokat jelentek neki, velem szeretné leélni az életét és utána kért meg. Szerintem tökéletes volt így. Nem mondom, hogy ez egy nagyon egyedi és különleges ötlet és te lehet most ilyeneket várnál, de nekem sokkal többet jelentett az, hogy mennyire meghitt volt az egész és mennyire személyes.

2021. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Az én vőlegényem egy városi kalandtúrát szervezett, 8 vagy 9 állomással.

Minden állomáson várt 2 boríték, az egyikben egy rövid történet az adott helyszínhez kötődő élményeinkről, a másikban meg egy rímbe szedett talány, amit ha megfejtettem, akkor megtudtam a következő helyszínt.


Ebben benne volt 2 barátnőm, a volt munkahelyem és főnőkeim, egyik kedvenc beülős helyünkön a pincérek, mégtöbb közös barátunk a város különböző pontjain, akikbe csak úgy "teljesen véletlenül" belefutottam és akiknél "teljesen véletlenül" mindig volt két boríték.


Majd az utolsó helyszínen ott várt rám ő is :)

2021. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Nekem ez. A klisés "gyertyafényes vacsora, tengerpart, máyok előtt nagy felhajtás" na attól behánynék.

2021. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nekem majdnem összejött, a 30. szülestésnapom estéjén minden tökéletes lett volna: thaiföldi álomnyaralás, egy meghitt tengerparti kis étterem terasza, háttérben pálmafák és a telihold. Még az ékszerdoboz is előkerült - benne egy (amúgy gyönyörű) nyaklánccal. Nem a lánykérés elmaradása miatt voltam csalódott (az nem életbevágó, nem is sürgős), inkább az, hogy nem tudom, lesz-e még az életben ennyire tökéletes, mesébe illő alkalom/lehetőség.
2021. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
KEttesben túra közben, az sem baj, ha épp nyakig sárosak/havasak vagyunk :)
2021. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy réten piknikeztünk(egy számunkra jelentős helyen), közel s távol senki se volt. Aztán egyszer csak a semmiből megkért. Egyáltalán nem számítottam rá, imádtam. :)
2021. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem vadasparkban a gyűrűsfarkú makiknál kért meg. Nem is lehetett volna jobb, hiszen nagyon sokat jártunk oda, a gyűrűsfarkú makikat pedig imádom. Nem akartam nagy felhajtást, mégis különlegeset.
2021. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!