Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tudnátok belém egy kis lelket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok belém egy kis lelket önteni?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt. Beszéltünk már a lánykérésről, teljesen hagyományosan szeretném amikor eljön számára az idő. Én 22 éves vagyok, tervezzük az összeköltözést jövőre.

A bátyám két hete kérte meg a barátnője kezét 9 hónap után.

Nem ápolunk túl jó viszonyt egyéb okok miatt, a párommal többször beszéltünk már az ő eljegyzésükről, kapcsolatukról de mostanság már nem is akarok rá reagálni, mert egyszerűen úgy érzem hogy mi a fenéért?

Szóval nem tudom, tudom hogy szeretne majd lánykérést vagyis mondta már párszor, de egyszerűen úgy érzem hogy ha annyira akarta megtehette volna már.

Kérdésem nincs igazából, csak hasonló történetek vagy pár szó jól esne.


2021. júl. 8. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Mit akarsz 22 évesen, mikor egy percet nem éltetek még együtt? Majd eljön az ideje. Addig meg minek eljegyzéssel bohóckodni, ha belátható időn belül nem házasodtok össze? Vagy csak szerintem ciki 10 évig jegyben járni?
2021. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem túl jó kapcsolatot ápol a szüleivel, másfél éve mindennap együtt alszunk. 7 napból 6-ot nálunk, egyet náluk.
2021. júl. 8. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Akkor is nagyon nagyon korai még.
2021. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

#2: Más a szülőknél lakni és együtt aludni, mint együtt élni, önálló életet élve.

Csak azért hiszed, hogy ugyanilyen, mert nem próbáltad.

Másrészt meg az eljegyzés semmi. Kapsz egy gyűrűt és szevasz. Ha nem lesz belőle esküvő, teljesen felesleges. Még össze se tudtatok költözni. Hogy tervezel vele házasként élni?

2021. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Hova siettek?! 22 vagy, együtt se laktatok önállóan. Majd ráértek.
2021. júl. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

A szülőknél együtt lenni valóban teljesen más, mint amikor magatokat kell ellátni, és a hétköznapokban csak egymásra számíthattok. Az összeköltözés sokkal többet változtathat a kapcsolaton, mint az eljegyzés és a házasság.


Az eljegyzés lényege, hogy kijelentitek, hogy hamarosan össze szeretnétek házasodni. Ha neked ez fontos, akkor beszéljetek róla nyíltan. Kérdezd meg, hogy mik a tervei. Mikor szeretne megházasodni? Mihez köti? Életkorhoz, együtt töltött évekhez, valamilyen eseményhez,pl. összeköltözés, lakásvásárlás?

Próbáld meg megfogalmazni, hogy te miért sürgetnéd ennyire az eljegyzést. Mit jelent számodra? Mit vársz tőle? Miért ilyen fontos hogy megtörténjen, ha még azt sem tudjátok, milyen együtt élni?

2021. júl. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

22 évesen nem értem, miért vagy ennyire rápörögve a témára. Miért kellene annyira az a gyűrű, ha még mindketten anyuval meg apuval laktok?

Annyira gyerek vagy még... ha valóban felnőtt módjára gondolkodnál, nem foglalkoznál azzal, hogy a bátyád - akivel nem is vagy jóban - mit kezd a saját életével, hanem a sajátodat alakítanád. Inkább gondolkozz el rajta, hogy mi a cikibb, a tesód hirtelen jött eljegyzése, vagy az, hogy folyton anyukádék nyakára viszed a pasidat.

A "hagyományos" részét meg szintén nem értem. Mivel rendszeresen lefekszel vele, meg nyilván mindketten szexeltetek már másokkal is, milyen hagyományokhoz akarsz annyira ragaszkodni? :D

2021. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Kislány vagy még, messze nem nő... Majd pár év együttélés után gondolkozz ilyenen. Én nagyjából 7 év után kértem meg a párom kezét, akkor már 5 éve együtt is éltünk.
2021. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
ÖSsze sem költöztetek, ember! Majd 2-3 együttélés! után reális, addig mi a fenének?
2021. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Koltozzetek össze, utána várd az eljegyzést. Előtte nem is tudom miről beszélünk.
2021. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!