Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek Tihanyban mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Tihanyban mi lenne az a helyszín ami tökéletes lenne egy lánykéréshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rövid leszek ígérem!

A történet annyi hogy szeretném a közeljövőben megkérni a párom kezét amire már meg is találtam a megfelelő időpontot és szerintem Tihany erre tökéletes helyszín lenne mert előreláthatólag az általam kigondolt időpontban pont arrafelé fogunk tartózkodni!

Én a netet böngészve két szép helyet találtam ott: A tihanyi kilátót vagy az őrtorony kilátót

Az igazat megvallva én már jártam pár éve Tihanyban és valóban szép hely de ezeket a kilátókat sajnos én akkor nem néztem meg!

Ha valaki esetleg járt már itt vagy tud erre jobb és alkalmasabb helyszínt Tihanyon belül akkor szivesen várom a válaszát! :)



2021. júl. 12. 08:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%
A Balaton alján egy búvárharang alatt.
2021. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen helyekkel az a baj, hogy tele van turistával, nem igazán vagytok kettesben.

Ha már Tihany: menjetek el hajóval, és a Balaton közepén.

Vagy szervezd le egy étteremmel vagy cukrászdával, hogy a gyűrű legyen a desszert.

Zsebbe nyúlós de örök élmény: hőlégballonban Tihany felett.

Levendulaföld közepén, ott talán nincs akkora tömeg.

Vagy ha ott is alszotok: egy kis borravalóért cserébe feldíszitik nektek a szobát, pezsgő, gyertya, és meglepiiii.

2021. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek a #3-al, Tihany gyönyörű, de sosem lesz olyan pillanat, amikor kettesben lehettek és kellően intim a hangulat egy lánykéréshez. Főleg nem a főbb turistalátványosságok közelében. Amúgy jó ötleteket írt a #3
2021. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Sajkod, gyönyörű a kilátás fent az erdőben a dombtetejéről
2021. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

2-3-4es válaszadók: Igazatok van és köszönöm a segítséget! Utánanéztem énis és Sajkod például valóban szép lenne!

Levendula ültetvény sem egy rossz lehetőség mert imádja a levendulának a színét/illatát!

Balaton közepe hajón csak azért felejtős mert fél az ilyen hajókázós utaktól! Igen ott fogunk aludni úgyhogy a szállás feldíszítés is jól hangzik!

Egy másik ötletem is támadt még ami útba esik nekünk Tihanyba menet: Balatonakarattyán a magaspart és ott már jártam,szerintem ki lehet úgy fogni hogy nincsennek sokan (amikor én legutóbb ott jártam kb. 2-3 család ha lehetett körülöttünk!) A kilátás pedig onnét is gyönyörű!

2021. júl. 13. 16:57
 6/28 anonim ***** válasza:
58%

Ha en Tihanyban azt kiabalom, hogy "Szeretlek!", a visszhang azt mondja, hogy "Hagyjal beken!"



37F incel

2021. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Utolsó:Ezen jót nevettem :D
2021. júl. 15. 15:16
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én most voltam Tihanyban, pont felújítják az apátságot és az előtte levő kertrész-szerűséget is feltúrták, gondolom azt is most szépen parkosítják, szóval pont most nem a legjobb helyszín (legalábbis az a környék) lánykérésre.
2021. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

8-as válaszadó! Sajnos ezt szomorúan hallom!

Szerintem akkor maradok inkább Balatonakarattyánál!

Persze azért ment a zöld kéz mivel ez egy nagyon hasznos információ volt számomra! :)

2021. júl. 18. 11:01
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem az Apátságnál jegyeztek el :)
2021. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!