Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőm nem nagyon hord...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem nagyon hord gyűrűt, honnan tudjam a méretét?

Figyelt kérdés

1-2 gyűrűje van összesen, de mivel most külön vagyunk, azokat nem tudom magammal vinni a boltba, így hogy válasszak méretet? Nyilván nem akarom megmondani neki, viszont kicsit sem akarok venni, ha nagyobbat veszek azon lehet később "kicsinyíteni"? Vagy hogy működik ilyenkor?

Nincsenek vastag ujjai, nekem se nagyon, és az enyémnél véknyabbak az ujjai, ennyit tudok :D


2021. júl. 15. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor találkoztok, akkor megkeresed a gyűrűit, és felhúzod az ujjadra, vagy belülről körbe rajzolod.
2021. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jövőhét közepén találkozunk csak, utána rá 4 napra megyünk nyaralni, 4 nap alatt nem tudom mennyire necces beszerezni.
2021. júl. 16. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Valami kép nincs a barátnőd kezéről? Egy rutinosabb eladó be tudja kb.-re saccolni, hogy az alapján mekkora, meg látja hogy a tiédnél vékonyabb.. De igazából ha nagyobb gyűrűt veszel az nem nagy baj, könnyen tudnak azon szűkíteni.. Fordított esetben már neccesebb.
2021. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyukáját, tesóit kérdezd meg.
2021. júl. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz gyurmát és nyomd bele, ez kb 3 másodperc, kiveszed a zsebedből, belenyomod és visszateszed
2021. júl. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

A gyűrűk méretét lehet változtatni. Én is 3 mm-el nagyobb gyűrűt kaptam, vissza vittük a boltba ahol vette a vőlegényem, ott méretet vettek az ujjamról és elküldték a gyűrűt az ékszerésznek. 1 hét múlva megkaptam a jó méretben a gyűrűt.


Ha a barátnőd nem túl húsos és nem túl vékony akkor szerintem egy 58-as gyűrű mérettel nem foghatsz nagyon mellé. Az kb egy átlagos női ujj méret. Abból lehet szűkíteni, valamennyire tágítani is.

2021. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Azt inkább vele válaszd ki. Mikor megkéred a kezét kreatívan a gyűrűs dobozba egy kis dísz cetlit tegyél, hogy ez itt a gyűrű helye. És mikor megkéred akkor jelezd neki, hogy vele együtt akartál dönteni a gyűrű kiválasztásában. Természetesen valószínűleg gondolni is fogja, hogy a méretét sem tudod.
2021. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kizart dolog a talalgatas. Nekem online rendelesnel magamnak a papirsablon probalgatasa sem volt jo, sokkal nagyobbat rendeltem.
2021. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Talaltam egy kepet, pont kozelrol latni a gyurusujjat, kb akkora mint az en kisujjam, minimalisan kisebb, az en kisujjam 56 os, ha nagy ebbol lehet meg szukiteni ha pl 53-54 es kene igaz?
2021. júl. 16. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!