Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok egy csajról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy csajról akit 20 éves kora előtt már kétszer is el akartak jegyezni?

Figyelt kérdés
Jelen esetben én vagyok a pasi. Van egy lány ismerősöm akivel inkább csak ilyen köszönő viszonyban vagyunk vagy esetleg egy sablonos beszélgetést lefolytatunk. Én sokkal többet érzek iránta és el is határoztam magam hogy megpróbálok flörtölni vele. Nemrég voltunk kint Olaszországban és mivel a csaj félig olasz mindig ott tölti a szüneteket az apjánál. Ekkor terveztem flörtölni vele viszont kiderült hogy a csaj hiába múlt nemrég húsz éves már kétszer is el akarták jegyezni.(volt hogy pár hónap után) Azt észrevettem, hogy ott, Olaszországban nagyon bírják őt a pasik de ezen nem lepődtem meg mert sajnos itt is sokan udvarolnak neki. Ő nagyon hangos, tipikus olasz én meg visszafogottabb vagyok szóval a sablonos duma mellett nem sikerült annyira kiismernem. Mit gondoltok, egy ilyen lány aki ennyire népszerű milyen lehet személyiségileg?
2021. júl. 17. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Kikapós menyecske, akivel sok bajod lenne.
2021. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
25 éves vagyok, mindhárom exem el akarta jegyezni. Jelenleg mégis szingli vagyok, mert így alakult. Most akkor szerinted mit számít az, hogy hányan “akarták volna” eljegyezni?😀Ebből annyit lehet leszűrni, hogy vagy feleségnek való, csinos kedves törődő lány, vagy olyan pasijai voltak, akiknek mindegy volt, csak elvegyenek már valakit. Ez nem jelent semmit. Van olyan volt osztálytársam, aki már férjezett és gyerekei vannak, de egy buta, nagyképű, csúnya csaj. Most akkor ő emiatt értékesebb embernek számítana? Nem hinném.
2021. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is jobban jarsz ha mas nok fele nyitott vagy inkabb.
2021. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Hogy eddig éretlen kisfiúkkal randizott meg olyanokkal, akik nem veszik a házasságot elég komolyan.
2021. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom különleges lány, és ha eljegyzés, meg házasság, akkor gondolom a kérői érett férfiak voltak, nem sulis kölkök, csórón.
2021. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg nem "kisfiúk" voltak a kérők sajnos. Az egyiknek valami bárja/étterme van Olaszországban a másik meg jogot tanul valahol Angliában. Szóval sajnos azt sem tudom valami szerencsétlen csórók lettek volna.
2021. júl. 17. 14:56
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Attól még éretlenek, hogy nem csórók, te jó ég. Vagy azok a típusok, akik tudják, hogy máshogy nem tudnak megfogni egy olyan jó és fiatal punit.
2021. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja, de ne ilyen idős férfiakra gondoljatok. Az egyik 27 a másik meg 23-24. És még a saját nőismerőseim 80% azt mondja hogy jól néznek ki, szóval tényleg ne úgy képzeljétek el őket mint valami 40 éves sugardaddyk vagy mik.
2021. júl. 17. 15:01
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
És attól még nem lehetnek éretlenek? Te ennyire balga vagy, vagy segítenek hozzá hátulról?
2021. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem lehetnek éretlenek. Csak szimplán letisztáztam hogy ha valaki azt hinné hogy valami öreg, undorító pasiról van szó.
2021. júl. 17. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!