Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez mi volt? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi volt? A páromnal volt a gyűrűm?

Figyelt kérdés

Van egy gyűrűm amit a szüleimtől kaptam meg régebben a szülinapomra estére mindig leveszem és reggel felveszem. A párom hamarabb megy el dolgozni mint én. Péntek reggel nem találtam a gyűrűt, össze vissza kerestem mire haza értem a munkahelyemről már ott volt a fürdőben a polcon ahova mindig leteszem. Ő nála volt??

Beszéltünk már róla hogy megfog kérni és lesz esküvő is. De nem így volt meg beszélve. Az volt meg beszélve hogy először házat veszünk nagyobbat és majd utána.

3 éve vagyunk együtt


2021. júl. 25. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Azt írom, amit hallani akarsz: Kellett az eljegyzési gyűrűhöz a méret.
2021. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
74%
Vitte a zaciba, egy hónapja munkanélküli igazàból.
2021. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem, a boldogság nem attól függ hogy "ha majd meglesz minden amit elterveztünk", mert az ember nem gép, nem úgy működik a szív mint valami előre programozható robot. Lehet nála volt, lehet nem, lehet csak te hagytad a fürdőben amikor kezet mostál / takarítottál akármi csak mivel annyira várod a lánykérést ezért az agyad direkt megtréfál téged.
2021. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Edina Hegyi ***** válasza:
100%

Èn szoktam ùgy lenni nèha hogy annyira keresek valamit hogy hiàba van előttem, akkor sem làtom.

De az is lehet hogy elvitte mèretnek mert elszeretne jegyezni.

2021. júl. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Hat nem biztos, hogy kozos hazat kene osszehozni hazassagon kivul, jogi szempontbol.
2021. júl. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"De nem így volt meg beszélve. Az volt meg beszélve hogy először házat veszünk nagyobbat és majd utána."


Nem minden történik úgy, ahogy eltervezitek. Gondolom, szeretne meglepni.

2021. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Most akkor én is leírom amit szeretnél hallani/olvasni: nála volt, elvitte magával, hogy tudjon neked eljegyzési gyűrűt venni.


Mondjuk ha tényleg így volt, elég hülyén elrontotta a meglepetést, mert egyértelmű, hogy keresed a gyűrűt, ha napi szinten hordod...

2021. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvitte megmutatni az ékszerésznek, hogy majd a másik barátnőjének ilyet vegyen. :))
2021. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!