Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés Sétarepülőn, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés Sétarepülőn, szerintetek, romantikus, jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Mind a ketten szeretjük ha valami nem annyira megszokott (hagyományos).

4 éve vagyunk együtt, és idén sok újdonságot, mondhatni extrémebb dolgot próbáltunk ki, pedig alapból nem vagyunk pörgősek, de most mondhatni egy kis bakancs listát csinálunk.

Ebbe benne lenne majd egy bő 2 órás séta repülés. Olyan útvonalon mennénk (van ilyen választható útvonal) ami kb az összes a nyáron meglátogatott helyek felett elmegy.

A repülő egy cessna 172. 2 Utas a sofőr mögött, és 1 hely a sofőr mellett.


(Egy videot találtam amiben ilyen repülőben készült eljegyzés.

[link]

De itt a sofőr a pár barátja és a vőlegény is vezet repülőt.)


Szerintetek mennyire jó ötlet?

Vagy inkább ciki mint romantikus?


Minden véleményt köszönök.

Légyszíves kort is írjatok. 28F



2021. júl. 27. 17:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, jó ötlet
Nem, mert mindent hall a sofő/+fotós
Nem, mert nem lehet normálisan letérdelni.
Nem, egyéb okból.
Igen, hallottam ilyenről és pozitív tapasztalatuk volt.
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem utána tetszene! De mindenki más, szerintem te jobban ismered a párod mint mi! :) Sok sikert🤗
2021. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Giccs. Bocs.

Sétarepüljetek, ha mindkettőtöket izgat, de másnap reggel is simán megkérheted a kezét kócosan.

2021. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ismétlem nekem nem tetszene. De az mindegy szerintem, hogy mit mondok én vagy más idegen, aki nem ismer titeket. A te barátnőd, csak együtt vagytok már pár éve (ha csak nem pár hónap járogatás után akarod eljegyezni), biztos ismered az ízlését, vagy hogy mit gondolna a témáról.
2021. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszene közvetlen utána. Repülés közben túl giccses, inkább a repülést szeretném élvezni, minden pillanatát kihasználni, hogy nézelődhetek, hogy repülök...De utána, ahogy leszállunk, abban a feldobott hangulatban, nagyon nagy élmény lenne pluszban még az eljegyzés.
2021. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem voltatok még ekkora repülővel sétarepülni, kalkuláld bele, hogy sokan rosszul lesznek. Egy kisebb gépet sokkal jobban dobál a szél. Ha nem vagytok hozzászokva ehhez a fajta mozgáshoz, 2 óra rengeteg lesz. Nagy esélye van, hogy ez alatt egyikőtöknek felkavarodik a gyomra vagy megfájdul a feje, és így nem a legromantikusabb az eljegyzés.

Maga a repülőgép nagyon hangos, ezért ha beszéddel is készültél, nem ajánlom. Egymással csak zajszűrő fejhallgatón keresztül tudtok érthetően beszélni, ezt viszont a pilóta is hallja. Sőt, előfordulhat, hogy zavarjátok, mert épp az irányítással szeretne kommunikálni.


A sétarepülés jó ötlet, ha mindketten vágytok erre, de inkább utána kérd meg kettesben.

2021. júl. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Elég hangos, egymás szavát alig lehet hallani egy ilyen repülőn. Másrészt nekem az eljegyzés egy közös döntés, nem akarom ebbe belevonni a vadidegen pilótát, de még ha ismerjük is, akkor sem.
2021. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BeefEater ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd szereti az ilyeneket, akkor miért ne? Te ismered. Bár amíg a pilótát sofőrnek nevezed vannak kétségeim. Puhatold ki, hogy mi tetszene neki.


Ha már repülős eljegyzés ez sokkal eredetibb: https://www.youtube.com/watch?v=P2MFbCqfg5w (már linkeltem itt hasonló kérdésnél)

2021. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ti ilyenek vagytok, mint mondod, hogy szeretitek az extrém dolgokat, akkor inkább az lenne fura, ha otthon kérnéd meg :D. Neked kell ismerned a párod, hogy mit szeret. Az alapján amit íraz, neki be fog jönni. Nekem rettentően sok lenne, de mi egyébként is otthonülők vagyunk. :D
2021. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem repültél és nem tudod az a gép milyen, akkor előbb nézz utána.

Röviden, és nem a kedvedet szeretném elvenni.

Örüljek majd, ha befértek. A pilóta mellett sincs sok hely, de mögötte sem. Ez nem egy utasszállító. Elég zajos.

Ha a lány elől ül, akkor szinte reménytelen, hogy normálisan megkérd a kezét, de fordítva is igaz, ha hátul ül. Ha mindketten hátul ültök, akkor van rá esély, hogy normálisan megkérd a kezét.

Közös programnak ajánlom, ha szereti a repülést, de az is lehet írtozik tőle. A kis géppel való repülés nem olyan, mint egy nagygép!


Ugyan nem rám tartozik és a kérdés sem volt erre nézve feltéve, de én egy romantikus vacsora közben vagy utána kérném meg a kezét. Ha budapestiek vagytok, akkor pl. vannak vacsora hajók, amely alkalmas lehet egy ilyenre, hiszen az ember nem mindennap kéri meg szerelme kezét!

Vagy egy színházi előadás utáni séta közben valami szép helyen.


Én azt javaslom gondold át! Nem a sétarepülést, mert az remek ötlet, hanem a lánykérést repülés közben.

2021. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha repülés után kérnéd meg? Vagy kövekből kiraknád leszallas előtt hogy hozzám jössz? És oda mutatsz hogy el tudja olvasni..
2021. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!