Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintem a barátom februárban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a barátom februárban meg fogja kérni a kezem. Azért februárban, mert 1: akkor lesz egy giganagy utazásunk, és 2: akkorra már majdnem 3 éve leszünk együtt. Inkább nyomozzak, vagy inkább tétlenül várjak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 11:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Ez valami troll kérdés?

Esetleg elfoglalhatnád magad valamivel, ha ennyire unatkozol, pl főzz a szerencsétlennek ebédet.

2021. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

A helyes vàlasz erre a kèrdèsre:Igen

😁😁

2021. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
A giga nagy utazásban én annyira nem lennék biztos
2021. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem szoktatok beszélni a jövő terveiről? Én nem értem ezt a "nem számítok rá" lanykereseket. Filmekben jól mutat, de a valóságban furcsa.
2021. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Majd a delta variáns betesz annak a giganagy utazásnak.
2021. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Álmodozz csak.
2021. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarsz nyomozni? Nem jobb, ha megbeszélitek, hogy igen lesz majd eljegyzés meg gyerek aztán egyszer csak meglep? Meg ne rontsd el az élményt, lehet hogy ő készül arra, hogy összedobjon neked egy fantasztikus ajándékot/eljegyzést te meg nyomozol utána. Helyében én nagyot csalódnék benned, de te tudod
2021. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen nyomozni? És mi az a tétlenül várás? Februárig tétlenkedsz, vagy szívod szerencsétlen vérét?
2021. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Édes f.szom. Te normális vagy? Hol van még február, te gigautazás? Mit nyomoznál? Miért kell ilyen retardált módon viselkedni egy párkapcsolatban?
2021. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomozz, éld az életed. Amúgy meg nem biztos, hogy tényleg akkorra tervezi a lánykérést, szóval ne éld bele magad nagyon, különben hatalmas csalódás lesz neked, ha mégse történik meg.
2021. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!