Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van még visszaút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még visszaút?

Figyelt kérdés

27N , 34F

2 év kapcsolat, 1,5 év együttélés. Jól fizető állások, saját autók, és párom részéről saját lakás. Én szeretnék mielőbb babát már, de tisztáztuk azt is az elején hogy házasság után jöhet csak a gyerek. Szerinte még ráérünk, de szerintem nem csak az én órám ketyeg (mármint bizonyos szempontból de, viszont mégse akarom hogy ne érje meg mondjuk a gyerek érettségijét).

Idén 3-szor szaladtam rá - legutóbb az évfordulónkon -, hogy azt hittem az a nagy nap, voltak apró jelek mármint amikről én azt hittem hogy jelek… de elmaradt a lánykérés. Ha beszélünk a témáról mindig azt mondja velem tervez… én kicsit azt érzem nem tartunk semerre.


A fentiek miatt azt érzem, minden alkalom után amikor “pofára esek”, hogy kicsit mintha minden alkalommal távolabb kerülnék tőle érzelmileg mert úgy élem meg, hogy azért nem kér meg, mert nem lesz ebből semmi sem később sem…talán a csalódottság a jó szó.

Érthető ez így?


Ti mit gondoltok, hogy éltétek ezt meg ha volt hasonló helyzet… ?!


2021. okt. 6. 11:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Egzisztencia van , kommunikáció nincs, a türelmed meg fogy.
2021. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%

Annyira azért nem sok a 2 év, de egyáltalán nem is kevés.

Én most már azért nyíltan rákérdeznék, mit mikorra tervez kb. Esküvőt, gyereket. Jó lenne, ha tisztán látnál.

2021. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyáltalán nem tervez hagyományos lánykérést, és hiába várod. Igaza van az előzőeknek, beszéljétek meg, ne a csodára várj.
2021. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem egy romantikus szerelmes film. Kérdezz rá, jobb ha az ember tisztában van a dolgokkal.
2021. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%

Olyan megalázo mikor a nőnek kell a lanykérésen pattogni mikor az eleve a ffi kérése lenne a nőhöz.

A nem kérés az nem kérés.

2021. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
11:38 “5”-ös, Nem értem pontosan mire gondolsz. Kifejted kérlek?
2021. okt. 6. 11:41
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Még egy eljegyzés sem jelenti azt, hogy bármi is lesz a továbbiakban, így, ha ennyit nem tud meglépni, nem igazán akarja a többit sem.
2021. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Masfel ev egyutteles utan mar egeszen jogosan varod el egy konkret Menetrendet, hogy mikor hol szeretnetek tartani. Kozold vele, hogyha o ugy gondolkodik, hogy raertek, kitolja a megbeszeles idejet egy meg nem hatarozott, de lehetoleg jo tavoli idopontra az a kapcsolat veget jelenti. Azert nem akar foglalkozni ezzel, mert nem akar elkotelezodni, a legkisebb szinten sem. Ebbol viszont kovetkezik, hogy a kapcsolat is komolytalan, mert nem halad sehova, csak az ido telik. 34 evesen mar el kell jutnia oda, hogy a gondoltan egyuttlet mar keves egy kapcsolat fennmaradasahoz, amennyiben a masik tobbet szeretne. De o meg lathatoan nem akar felnoni, sem agyban, sem a feladathoz, neki jo minden ugy, ahogy most van. Nem mondja ki, de konkretan azt akarja, hogy NE AKARJ TOLE TOBBET. Egyesek erre azt fogjak mondani, hogy menj es mentsd meg a kapcsolatot. En az ilyenre azt mondom, hogyha ennyire es igy kell kipreselni a masikbol valamit, azt megette a fene. Ez kb olyan, mintha nem engedned be a lakasba addig, amig nem hoz egy szal viragot neked. Basszus nem a virag a lenyeg, hanem az, hogy onszantabol szeretne neked aadni valamit. Ha kikenyszerited belole, abbol nem lesz boldogsag, se neked, se neki. Ket eset lehetsges. AZ egyik, hogy bemondta neked, hogy komoly kapcsolatot akar, de valojaban nem. A masik, hogy nem erti mi az a komoly kapcsolat es annak mi a celja. Nem gondolom, hogy ezen egy fel oras felvilagositas segitene. Ellenben a ferfiaknal szokott mukodni az a modszer, hogy nem kerulgeted a kasat es celozgatsz, hanem kontorfalazas nelkul elmondod neki, hogy mit akarsz, mikor es hogyan. Az biztos, hogy ideje lenne most olyan vizet onteni a poharba, ami mindkettotok szamara tiszta viszonyokat teremt. Ha megegyezik az irany, akkor jo, ha nem, akkor pedig elvalnak az utjaitok. A pszichologusok azt mondjak, hogy ne kovetelj azonnali valaszt, adjal neki idot, amig atgondolja, de az fix legyen es rovidtavu. Uljetek le, beszeljetek at a temat, es egyezzetek meg arrol, hogy nem kell azonnal donteni, van egy fix gondolkodasi ido. Gondolkodjatok rajta mindketten es 1 honap mulva rakjatok pontot a vegere, ne huzzatok egymas idejet feleslegesen.
2021. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Én hozzád hasonlóan szarul éltem meg. Egyszer kifakadtam neki, hogy ezt én így nem csinálom tovább. Na akkor csak kibújt a szög a zsákból a részéről, hogy annyira nagyon tényleg nem akar elvenni. Azonnal szakítottam, ennek már több mint 10 éve, azóta már férjnél vagyok és boldog. Férjemnek nem okozott problémát megkérni a kezem es ami a lényeg, hogy boldogan tette, nem kellett kikönyörögni.
2021. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
8-as gyönyörűen leírta. Minden szavával egyetértek.
2021. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!