Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Véletlenül megláttam, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül megláttam, hogy a párom eljegyzési gyűrűt vett? Félek nem fogom a pillanatot megélni

Figyelt kérdés
Attól tartok,hogy nem fogok úgy örülni ahogy ő várja mert nem lesz meglepetés. Véletlenül vettem észre és nem akartam kutakodni de így alakult. Már össze áll a fejemben a kép arról is,hogy mikor fog megtörténni mert elmegyünk valahová de nem tudok ennél többet arról az utazásról. Félek,hogy elrontom a pillanatot azzal,hogy nem fog váratlanul érni. Szerinted?

2021. okt. 9. 23:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Hetek óta olvasok hasonló kérdéseket az oldalon és szinte kivétel nélkül az van, hogy az értelmes, normális (nő) kérdező nincs megkérve, de az ilyen infantilis buta kislánykák el vannak jegyezve. Komolyan ez kell a férfiaknak? Az olyan nők, akiknek az agya annyi, mint egy marék molylepkének? Hihetetlen...
2022. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 Ugyanezek a gondolatok kavarognak az én fejemben is. Mit tudnak ezek felmutatni, hogy ők menyasszonyok lesznek, az értelmesebb nők meg örök barátnők?! A "jól néznek ki" nem magyarázat, fordítva is előfordul, hogy a buta, intantilis menyasszony csúnya arcú, formátlan vagy túlsúlyos, a (normális, kedves) örök barátnő meg szép arcú, fullos testű álomcsaj.
2022. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
2022. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!