Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen romantikus eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus eljegyzési ötletet/kiegészítést tudnál ajánlani? Te minek örülnél/örültél?

Figyelt kérdés
Lassan közeleg az eljegyzés nagy napja. A gyűrű megvan a helyszín Bécs lesz. Mivel ‘idegen’ a terep,nincs ötletem,hogy hogyan tegyem romantikussá. Egyikünk sem szereti a nagy nyilvánosságot,inkább olyanra gondolok mint pl. zene(A hely pontos ismerete és a távolság miatt ez pl. pont egy rossz ötlet), lufi,versike stb.. Minden ötletet,történetet szívesen fogadok.

#eljegyzés #romantika #Eljegyzés ötlet
2021. okt. 25. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen spontán.Mondj pár szívből jövő kedves mondatot és kész.Valami kevésbé forgalmas helyen ejtsétek meg.Bár szerintem ott amúgy sem fog veletek vergődni senki, nem fognak bámulni.Felesleges akkora mesterkélt csinnadrattát csinálni a lánykérésnek.
2021. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Schönbrunni kastély kertjében van egy romantikus rózsalugas, bár nem tudom, ilyenkor milyen, nyáron láttam...
2021. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként: Basszus! A 2-es lelőtte a schönbrunni kastély kertjét... :D Tényleg jobb ötletem nincsen nekem sem. Vagy... Esetleg ha NAGY nyilvánosságot nem akartok, sok kis eldugott kávéház van Bécsben. Egy különleges süti mellett (mondjuk olyan fajta süti, amihez kötődik valami grófnak vagy hercegnek az eljegyzése, szerelmi vallomása), és akkor a süti mellé valami kedves kis írás merített papíron, szép cikornyás betűkkel, viasszal pecsételve. Bocsánat, ilyen menthetetlenül romantikus barom vagyok. :)))
2021. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5: Bocsi! :) (2. vagyok.)

Én a kastélykertet úgy írtam, hogy amikor ott jártam, határozottan felmerült bennem, hogy de jó lenne, ha valaki itt kérné meg a kezem... úgy, hogy nem is akarok már férjhez menni! :) Ennyire jó helyszín! ;)

2021. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
6: Jól tetted! :))) Ugye hogy tényleg dobja magát a hely? :))) Ennél jobbat keresve sem lehet találni. :)))
2021. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ízlések és pofonok. Nekem a Schönbrunn nem tetszett annyira (igaz, télen voltunk, akkor semmilyen nem volt a kertje), bár én Bécset se szeretem igazán. De akkor már inkább a Hofburg kertjében egy csendesebb, eldugottabb helyen. Ha még ősszel mentek, akkor lehet, hogy egész szép is.

Én mondjuk itthon képzelem el, vagy legalább is nem utazáshoz kötve gyűrű és letérdelős műsorszám nélkül egy őszinte beszélgetés keretében, de ez én vagyok, nem ti. :))

2021. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!