Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Számít a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok és babát várok a páromtól aki 33 éves

és félek hogy kicsi sok a korkülönbség..


2008. dec. 12. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
És ebbe most mi a gond??? a 8 év különbség? Vagy talán attól félsz,hogy nem lesz érett a gyerekhez? Ha szeretitek egymást számít a korkülönbség?
2008. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pont 8 év a korkülönbség. Ez szerintem egyáltalán nem sok. De nem is értem pontosan, hogy mi a kérdésed.
2008. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem sok, nem is értem miért merült fel Benned.

Én 27 éves vagyok, a barátom 40, és ebből nincs nálunk probléma.

2008. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

20 évvel ezelőtt férjhez mentem, a párom 12 évvel volt nálam idősebb. Akkor, fiatalon nem számított a korkülönbség, büszke is voltam/voltunk rá!

De mire én 38 lettem, ő pedig 50... no igen... kiöregedettnek érezte magát, semmihez nem volt kedve, idegesítette minden.

20 év után mindketten úgy gondoltuk, jobb ha elválunk, nem is szabadott volna annak idején egybekelnünk.

De azért neked sok boldogságot kívánok!

2008. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
7 éve élünk boldog házaságban a férjemmel , van 3 kicsi gyerekünk .Sokáig mondogattuk , hogy ha csak ennyi volt a kapcsolatunk akkor is megérte mert annyi boldogság volt benne . 20 év a korkülönbség , én őt sose látom öregnek,nekem szép és jó és tudom hogy nincs még egy ilyen ember a földön aki ennyire boldoggá tudna tenni . Azzal együtt rengeteg anyagi természetü gondunk van !Mégis jó együtt !!!
2008. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szerintem te mastol felsz, nem a korkulonbsegtol. 8 ev egyaltalan nem sok, nyugodj meg, es koncentralj a pocakodra inkabb! Meglatod boldogok lesztek igy is.
2008. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 22, apukám 38 volt, amikor születtem. Sok mindenben másként gondlokoznak, de jól megvannak. Egy kapcsolat nem a korkülönbségen fog múlni.
2008. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:D köszi szépen a válaszokat:D
2008. dec. 12. 15:56
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Szia.


Én 25 vagyok,a férjem 40.Tegnap voltunk 4 éves házasok,és februárban leszünk 8 éve együtt.Egy igazi sármos 30-nak látszó párom van,aki 100%-ig megbízható és hű hozzám,neki 3 gyermeke van az előző házasságából,nekem nem lehet sajna gyermekem.De mérhetetlenül boldog vagyok vele,és a kisállataimmal(két nimfa papagáj és egy félperzsa tündér cicus).Sztem nem számít a korkülönbség még nálunk sem,ha igazán szeretjük egymást.


Békés Boldog Ünnepeket és Egészséges Kisbabát:Lizy

2008. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is 25 vagyok a párom, vagyis a férjem nekem is 40. 4éve vagyunk együtt 4hónapja házasok. Májusban én is teherbe estem és a párom imádta:-) Állandóan beszélt hozzá és simogatta a pocimat. Amikor sajnos két hónappal később elvetéltem szinte jobban ki volt borulva, mint én (pedig aztán én elég érzékeny vagyok). Imádom őt és ő is imád. Szereti a szétszórtságom a hebrencsségem a cserfességem, hogy mindig mindenre van valami válaszom:-) Soha senkivel nem nevetett annyit, mint velem. Nekünk ez a 15 év sosem jelentett problémát:-)

Egy 33éves férfi sokkal érettebb, mint egy 28. Ne aggódj, nem lesz semmi gond! Remélem sokáig boldogok lesztek és egészséges gyönyörű kisbabátok születik majd:-)

2008. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!