Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Válás után létezik újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után létezik újra szerelemházasság egy másik féllel?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve ismerkedtünk meg, ismerkedésünk előtt másfél éve romlott meg feleségével a viszony, válás lett belőle. Élete első komoly kapcsolata volt, 7 évig voltak együtt, és aztán egy évig sem voltak házasok, mert a felesége más férfiba lett szerelmes-mely kapcsolatuk alatt kiderült, ezért lett vége a házasságuknak. Párom eléggé bizonytalan volt a kapcsolatunk elején, két kisebb fajta szakítást is kezdeményezett, de már másfél éve szakadatlan a kapcsolat közöttünk. Kérdésem, hogy velem vajon elképzelhető-e hogy tervez fejben a jövőben házasságot? Még soha nem mondta hogy szeret, de érzem belül hogy fontos vagyok a számára. Félig meddig már nála is élek. (ő 32, én 26) Várom a válaszaitok...
2010. szept. 3. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik, azonnal hagyd el! Apácának kell lenned, és férfire soha többet nem nézhetsz.
2010. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg "félig már nála is élsz", illetve amíg nem heveri ki a házasságát, addig ne nagyon pedálozz esküvővel. A férfiak számára is elég nagy tragédia tud lenni, ha zátonyra fut a házasságuk, főleg ilyen kevés idő után. Van, akinek egy életre elmegy a kedve a házasságosditól (és tökéletesen meg is értem). Igen elgondolkodtató az is, hogy még sosem mondta, hogy szeret téged. Az kevés, ha te "úgy érzed, hogy fontos vagy neki". Amíg nem mondja ki, addig ne reménykedj! Lehet, hogytényleg szeret, és egyszerűen csak fél kimondani azt, hogy szeret. Az előzmények ismeretében ez nem is meglepő.


Azt, hogy van-e esély, tőle kellene megkérdezned, de szerintem várj még! Ne akard mindenáron "elvetetni" magad, hagyj neki időt! Nem könnyű a helyzete, és ha mindent összegezve egyszer azt mondja, hogy ugyan nagyon szeret téged, de házasságot nem szeretne, akkor azt el kell fogadnod.

2010. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Létezik.


Lehettek boldogok,

de a leírásod alapján az úr már kiábrándult a "rendszerből".

2010. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. De ha 2 év alatt egyszer sem mondta, hogy szeret, akkor a tietek nem ilyen.
2010. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Párom eléggé bizonytalan volt a kapcsolatunk elején, két kisebb fajta szakítást is kezdeményezett, de már másfél éve szakadatlan a kapcsolat közöttünk."


Hat akkor megsem olyan szakadatlan, ha ket szakitassal indult.


"Kérdésem, hogy velem vajon elképzelhető-e hogy tervez fejben a jövőben házasságot? Még soha nem mondta hogy szeret, de érzem belül hogy fontos vagyok a számára."


Azert az gaz, hogy 2 ev alatt egyszer sem mondta, hogy szeret. Nincs meg tul a volt hazassagan. Azt viszont megertem, hogy szeretned tudni, hogy van-e ertelme ebben a kapcsolatban maradnod. Tole kell megkerdezned. Ha kell olyan formaban, hogy mire szamithatsz a jovoben. Az mutatja, hogy nem szoros a kapcsolatotok, hogy ilyen dolgokrol nem beszeltek, mint a kozos jovotok. Ez pedig elengedhetetlen lenne. Lehet, hogy kihasznal, amig nem lesz jobb, lehet, hogy akaratlanul nem tud noben megbizni a rossz tapasztalata miatt vagy mas ok is lehet, de ezt tole kell megkerdezned a talalgatas helyett. Kommunikacio! Jogod van tudni, hogy mire szamithatsz, mik a tervei.

2010. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, létezhet ilyen.

Viszont a te kapcsolatod valószínűleg nem ilyen.

Nagy esély, hogy csak egy pótlék vagy számára. Nem rosszindulatból írom, tényleg, de az fura, hogy nem mondta, hogy szeret még 2 év alatt sem.

Nem lesz ebből házasság valószínűleg. Szerelemházasság meg pláne nem, hiszen az ő részéről valószínűleg nincs szerelem.

Az meg, hogy úgy érzed, fontos vagy neki, azt is jelentheti, hogy a saját érzéseidet vetíted ki rá. Pszichikai projekció. Azt hiszed, hogy ő is azt érzi irántad, mint te iránta.

Szerintem legjobb lenne, ha rákérdeznél a dologra. Mert ezt meg kell beszélned vele. Kérdezd meg tőle, hogy szeret-e téged, mik a tervei veled hosszú távra, tervez-e házasságot veled. Ha nem válaszol egyenesen, korrekten (ami valószínű akkor, ha tényleg nem szeret téged), akkor szerintem jobb lenne, ha elgondolkodnál.

Amúgy is tök fiatal vagy.

26 éves. Miért elvált pasit keresel? Simán találsz egyedülállót, gyermektelent, nem elváltat. Majd ráérsz elváltaknál kuncsorogni 20-30 év múlva. Előtted még előtted a jövő. Simán találsz olyat, aki imád téged, naponta elmondja, hogy mennyire szeret, és boldogan vesz feleségül. Egy kiégett emberre nem érdemes időt pazarolni ilyen fiatalon - pontosabban érdemes, de csak akkor, ha kölcsönös szerelemről van szó.


29/n

2010. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

32 éves pasi logikusan végigmérte a lehetőségeit és beletörődött, hogy muszáj újrakezdeni neki...

Gyakorlatilag kényszer számára, pedig tapasztalta, hogy nem garancia sem 7 év, sem a házasság.


Netalán tapasztalni fogja, hogy a közös gyermekek sem tartanak össze kapcsolatot...

2010. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Kommunikacio! Jogod van tudni, hogy mire szamithatsz, mik a tervei." (18:48)


Igen jogunk lenne, de elsősorban őszinteséghez!

Sokan maguk sem tudják vagy nem érdekük elárulni?


Amíg a jelennel sem vagyunk tisztában, nehéz a jövőről gondolkodni.


Egybehangzók a válaszok......

2010. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg. egyáltalán nem biztos, hogy ne szeretne nagyon az is lehet, hogy csak fél ezt elmondani pláne nem fog házasságról beszélni válás után két évvel, az is lehet hogy sose akar többet megházasodni. Kérdezd meg (de ne számonkérően csak kedvesen :))
2010. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Létezik!

Nekünk legalábbis bejött.

2010. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!