Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők, hogyan kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan kérték meg a kezeteket, illetve férfiak ti hogyan kértétek meg a párotok kezét?

Figyelt kérdés
Volt valami kis beszéd, bevezető, vagy egyből megkaptátok/feltettétek a nagy kérdést? Mennyire volt nagy meglepetés?

2021. nov. 11. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
"Páros randira" mentünk egy nagyon szép helyre sétálgatni, a másik pár (közös barátaink) összeálltak hogy fotózzuk le őket, majd mi következtünk, és miközben fotóztak minket, a párom letérdelt elém és feltette a nagy kérdést. Elsírtam magam, nagyon meglepődtem.
2021. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én este 12 órás meló után, haza estem. A párom vacsival várt. Vacsi után tette fel a kérdést.
2021. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Az élettársam, azóta feleségem, közölte, hogy július 13-n férjhez megy. Ha ott leszek az anyakönyvvezetőnél a megadott időpontban akkor hozzám. Ha nem, akkor rögtönöz valakit.
2021. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

2,5 hónapja jártunk, az augusztusi tűzijátékot néztük az erkélyről, amikor elém térdelt, elmondta mennyire szeret, velem akarja leélni az életét, és megkérdezte hozzá megyek- e feleségül. Boldogan mondtam igent.

Most már 11,5 éve vagyunk együtt, 10 éve házasok is:) Ma is ugyanúgy azonnal igent mondanék:)

Tudtam, hogy meg fog kérni, csak azt nem, hogy mikor.

2021. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
88%
Nekem születés napom előtti este tette fel a nagy kérdést(úgy volt ,hogy a szülinapomon nem tudunk együtt lenni). Közös ismerősünkkel mentünk el sétálni egy tóhoz. Párom egy kis idő után vissza ment az autóhoz ,mert "ott hagyott valamit". Mire a többiekkel körbe sétáltuk a tavat a szerelmem a tó közepén lévő kis hídon várt rám a kedvenc virágommal.Aztán végre feltette a nagy kérdést egy nagyon édes és romantikus mondattal, persze a válaszom egy hatalmas IGEN volt.
2021. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés... De

Nem számítottam rá, 4 éve voltunk együtt és egy nagy családi ebédet rendezett amiről tudtam, de nem volt konkrét neve, hogy milyen alkalommal csinálja. Eszembe se jutott, hogy azért szervezkedik, tavasszal volt így bármire is gondolhattam.

Éppen terítettem amikor térdre rogyott mögöttem, majd szólt, hogy "életem!"

"Hozzám jössz? " igent mondtam majd felállt és kész. Ebédeltünk. Nem nagy történet... De nekem kedves.

dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!