Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés utáni évben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés utáni évben nem lesz esküvőnk, csak a második éven. Nem ciki?

Figyelt kérdés
Októberben kérte meg a párom a kezem, de nem lesz jövő ősszel esküvő mert anyagilag most nem állunk megfelelően, és ő nem szeretne spórolni ezen. Tavasszal költözünk saját házba így azt szeretné először rendbe rakni. Én csak azt nem értem miért lettem a jegyese most, akkor miért nem jövő ősszel kérte meg? Én már felvetettem,hogy tartsunk ketten egy esküvőt az anyakönyvezetővel de a barátom erről hallani sem akar, teljesen ki akadt rajta. Nem ciki két évig jegyben járni? Már 26 éves vagyok, akkor leszek 28 mire férjhez megyek.

2021. nov. 24. 09:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Nők...nincs kész a lakás, de elszórnád a lóvét hercegnős bulikára...
2021. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

40 közeli férfiként mindig mosolygok, amikor egy huszonéves a "már" szót használja életkor kontextusban. :)


Sokan járnak évekig jegyben, ebben mi a ciki? Nem értem a problémádat, őszintén.

A barátod jól csinálja egyébként. Sokkal fontosabb a házat rendberakni, mint a szertartás. A szándékát már kifejezte irántad azzal, hogy megkérte a kezedet. Úgyhogy türelem, young padawan.

2021. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

#1 A nőgyűlöleted miatt vagy képtelen értelmezni amit a kérdező írt, vagy alapból gondjaid vannak az értő olvasással? Ő megelégedne kis esküvővel, a barátja akarja rázni a rongyot "hercegnős bulikán".


Semmi ciki nincs benne, hogy 2 évig vagy menyasszony. Viszont azt érdemes lenne átbeszélnetek, hogy miért ragaszkodik a vőlegényed a nagy esküvőhöz, mikor nem engedhetitek meg magatoknak.

2021. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Szerintem is a ház az első. Teljesen jó a párod gondolkodás menete. Legyen meg a biztos háttér.
2021. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ki előtt lenne ciki?

Ezt ne is értem.

Letette a voksát melletted és okosan építi a közös életeteket. Mi a fene kellene még?

2021. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
tenyleg 26 eves vagy!? agyilag 8-nak tunsz pedig.
2021. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Aztán ki előtt lenne ciki? A facebook népe előtt, mert ott be lett harangozva?

Hát ezért nem kifelé kell élni az életet. Igenis fontosabbnak hogy rendbe legyen a ház, az mivel jobb ha van nagy rongyrázös esküvő, de nincs hol lakni utána?

2021. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%

Az a ciki, hogy egy ilyen éretlen, gyerekes bigét kért meg.

"Brühühü, cak két év mújva lesz eszküvőm, mijjé?!"

2021. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az oka: ( Egyébként esküvői szolgáltató, zenész.) Nagyon sok rossz esküvőn volt életében, azt szeretné ha az ő remélhetőleg egyetlen esküvője tökéletes lenne. Ezért nem engedi,hogy lejjebb adjuk. Hát meg is értem meg nem is ..
2021. nov. 24. 11:20
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Hagyd ott. Nem férfi az ilyen.
2021. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!