Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzesrol beszeltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzesrol beszeltetek elotte?

Figyelt kérdés
En nem igazan mertem soha felhozni a baratomnak 1x mar volt tema de, o meg nem akarja szerintem nem is hazassag parti.de en mar orulnek neki 5 ev utan :(
2021. dec. 28. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

En csak ugyol hogy meséltem neki viccesen hogy a vízszerelő azt hitte a felesége vagyok és így szólított, és érdekelt a reakciója is.


És sejtelmesen mosolygott. Tehát nem vette rossz néven ha az is lennék. Habár ő 2 év mulva jegyzett el.


Exemmel meg valahogy ugy kerult szóba valahogy hogy exérol mesélt hogy ő (az exem)nem akart gyereket(7 évig jártak..), és spontán el is vetélt a csaj.

Es valahogy ebből gyűrőzödött tovább a tema hogy ő amugy szeretne gyereket, meg házasságot is majd.

Nagyon sokáig beszélt így azaz nem velem tobbesszámban hog, szeretne tolem gyereket vagy lenne majd gyerekunk, hanem mindig ugy fogalmazott hogy majd ha ő hazasodik majd ha lesz gyereke.


Miután szakitottam vele (sokminden nekem nem tetszett)hirtelen akkor jutott eszébe hogy amugy en vqgyok az élete értelme el akar venni meg örökre velem akar maradni stb menjek vissza hozzá.

Addig amig vele voltam valahogy ez nem ugrott be neki...

Szakitas utan meg felolem bárki bármit mondhat már.

2021. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
*én csak úgy hoztam fel, hogy meséltem neki
2021. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Amikor exem a haverjának beszélt mellettem így egyes számban hogy majd ha ő házasodna, meg milyen lesz az ő háza meg stb, mintha en ott se lennék, vagy vele se járnék, még a haverja is kellemetlenul érezte magát helyettem is.

1.voltam

2021. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
5 év után nem árt tisztázni a célokat és közös jövőt, hogy ne feleslegesen pazaroljátok a másikra az időt.
2021. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem eljegyzésről kell beszélgetni, hanem házasságról. Ha az neki is fontos, vagy legalábbis nem ütközik alapvetően az elveivel, elképzeléseivel, akkor valószínűleg van annyi sütnivalója, hogy kimatekozza, hogy ehhez eljegyzés is kell (ha nem, akkor inkább menekülj). Ha viszont abszolút házasság ellenes, akkor nem fog eljegyezni, akkor se, ha fejre állsz.
2021. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hogy egyikünk sem akar házasodni és így ennek sincs értelme.
2021. dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, 2 év után megemlítettem neki hogy nemet mondanék egy lánykérésre. (15 éve együtt vagyunk)
2021. dec. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

Hány évesek vagytok, hogy 5 év után még nem mersz a közös jövőről beszélni? Együtt éltek már?


Nincs értelme trükközni vagy célozgatni. Legközelebb, ha ráérősen beszélgettek, egyszerűen kérdezd meg, hogyan képzeli a jövőt. Tervez-e házasodni, és ha igen, mikor. Sokan valamilyen feltételhez kötik, pl. X év együttélés, tanulmányok befejezése, stb.


Mondd el bátran, hogy te mit szeretnél, és miért tartod fontosnak a házasságot. Beszélgessetek sokat, mert olyan kapcsolatra nem lehet házasságot alapozni, ahol 5 év együttlét után még ennyire nem ismeritek egymást terveit, céljait.

2021. dec. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Jó szar kapcsolat lehet, ha nem mersz beszélni vele akarmiről.

Amúgy igen, beszéltünk róla, még a kapcsolat elején, bár főleg inkább arról, hogy mindketten házasságban szeretnénk élni, és nem szeretett volna egyikünk sem hosszú jegyességet ( évekig). A lánykérés konkrétan meglepetés volt, mivel végül 3 hónapon belül történt. Én fél év után számítottam volna rá.:)

2021. dec. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon nem mindegy az az 5 év, ha mondjuk tiniként jöttetek össze és most is 25 év alattiak vagytok, meg nem mindegy akkor, ha 30-hoz közel vagy már túl a harmadik X-en vagytok. Előző esetben is tudnotok kéne normálisan megbeszélni, hogy a jövőben akar-e eljegyzést, házasságot, a másik esetben pedig már tényleg baromi ciki, hogy szóba se került a dolog... Mindenesetre a keserű tapasztalatokból kiindulva 30 körül 5 év "járás" után ne várj túl sokat...
2021. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!