Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van ertelme eljegyzésnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme eljegyzésnek, ha a srác csak bizonyításra akarja használni, hogy komolyan vesz?

Figyelt kérdés

Vitáztunk vmi olyasmi kapcsán hogy most esett nekem le bizonyos szituáciokban miért kezel engem le, illetve teljesen olyan mintha lekezelne olyankor(amikor féltékeny)


A sok apro szituáciobol most állt össze nekem a kép, mintha nem is bnőjeként kezelne hanem mintha csak valami kis könnyű nőként.

Ezen kiakadtam meg túl is drámáztam rendesen, rápörögtem a témára mert pont rosszkor jött a gondolat(meg is van, fáradt is voltam)


Erre meg nem győzte bizonygatni hogy vegyem észre hogy túlmentem(tulkombináltam), nagyon szeret.


Aztam megkèrdezte, hozzámegyek e feleségül.

Hirtelen nem is értettem hogy jön ez ide. Mondtam neki azért, hogy állandoan ügyvedhez rohangáljunk, hogy hol házasodunk hol összeveszunk szakitunk? Kicsinálnánk az ügyvédeket is.

Erre azt mondta mosolyogva nyugi van ügyved ismerőse aki bírna minket:D


Aztán kérdezte tovább hogy de vesz gyűrűket, meg lenne legalább pecsételve.

Etre is ilyesmi válaszom volt, hogy aztán hogy egymásnak dobáljuk a gyűrűt majd, oda vissza?:D


Na szoval.

Jol látom azt hogy ilyen szintű kézkérésekbe felesleges belegondolnom is?


Mindez 35 felett



2021. dec. 30. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Egy idióta ez a pasi. Minek vagy vele?
2021. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja oks:D


Akkor jol gondoltam

2021. dec. 30. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az írásképed alapján nálad is van gond, mindez 35 felett. Nem bántásból, bárki megmondja, ha elolvassa az üzenetedet.
2021. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk 35.bocsi.

Kérdés törölhető.

2021. dec. 30. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vakami baja van a barátodnak. Különben nem lenne veled.
2021. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!