Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek szép ez a gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép ez a gyűrű?

Figyelt kérdés

[link]


Meg szeretném kérni egy nő kezét.


Tudom hogy pici drágakő van benne, de helyzetemhez képest igyekeztem a lehető legtöbbet kihozni belőle.


F/31


2022. jan. 8. 15:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Létező nőèt?

Vagy úgy mész első randira hogy , mivel foglalkozol , hozzám jössz ? 😆

2022. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szép! :) Sok boldogságot!
2022. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Nekem hasonló van. Nagyon szép.
2022. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%

Egy ötvös ennyiért sokkal szebbet készít neked sokkal jobb kővel. Barta Ötvös Budapesten például. 0.1 karát értéke kb 15 ezer forint.

Esetleg BÁV árveréseken vannak szép gyűrűk vagy az Opera Antikvitásban igazán drága brill gyűrűk.

[link]

Ez tiszta brill és 0.25 karátos.

2022. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%

Ne vegyél ilyen szar reklámozott gyuruket 5x áron mint amit linkeltél. Ilyet bárki megkaphat de amit linkeltem az nincs minden nő ujján.

4-es voltam

2022. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Honnan szereztél nőt ilyen hamar?
2022. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Szebb mint amit az előző válaszoló linkelt. Nekem nagyon tetszene. 🥰

Bar embere válogatja ezt is nyilván.

2022. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Bár tényleg pici benne a kő, szerintem szép letisztult darab és ha szeret örülni fog neki/neked.

Sok boldogságot nektek! 😊😊

2022. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Szép. De ízlések és pofonok. Vannak akik a díszeset szeretik, de én pl inkább a letisztult, nem hivalkodó ékszereket. Így az én szememben ez egy csinos kis gyűrű, az egyetlen bajom az lenne vele ha én kapnám, hogy drágállom (akkor is, ha nem én fizettem ki). Szívesebben látom a pénzt a közös jövőnkre, vagy legalább egy szép nászútra fordítva, a gyűrű nekem nem ér ennyit. De ha annyira jól állsz anyagilag, hogy simán telik rá, akkor oké.
2022. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Jé, milyen nőnek akarod megkérni a kezét?

Amúgy nem rossz gyűrű, de én a picit különlegesebbeket szeretem, ez nagyon hagyományos kinézetű. De sokaknak ez tetszik. A Glamira viszont egy elég drága oldal, innen nem vennék.

2022. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!