Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Érdemes így együtt maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így együtt maradni?

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem másfél éve vagyunk együtt. Mind a ketten 18 évesek múltunk. Sok bennünk a közös, viszont egy komoly témában egyáltalán nem értünk egyet, ami a házasság. Én mindig is fiatalon szerettem volna férjhez menni és elköteleződni olyasvalaki iránt akit nagyon szeretek. Iránta így érzek viszont a közelmúltban felhoztam neki ezt a témát és bevallottam hogy számomra már 2-3 év múlva esedékes lenne, szóval amikor 20-21 évesek leszünk. Erre a válasza az volt hogy számára az nagyon korai és ő csak 7-8 év múlva, azaz 25-26 évesen tudja elképzelni az eljegyzést és a házasságot. Óriásit csalódtam és szörnyen elkeseredtem amikor ezt kijelentette, valamint kételkedni kezdtem hogy akkor vajon tényleg szeret-e engem. Azóta azon agyalok hogy mégis mi tévő legyek. Már az beigazolódott hogy ő azt a vágyamat, hogy fiatalon menjek férjhez, nem tudja kielégíteni. Én tényleg szeretem őt de azt gondolom hogy egy kapcsolat akkor lehet boldog és hosszútávú ha a felek egyetértenek az élet nagyobb kérdéseit illetően, köztük a házasságban is.

Szerintetek várjak hogy hátha idővel megerősödnek az érzelmei irántam és hamarabb megkéri a kezem, vagy inkább még viszonylag rövid idő elteltével minél hamarabb vessek véget ennek a kapcsolatnak?



2022. jan. 16. 12:06
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
97%
Majd kihevered, úgy a harmadik, negyedik párkapcsolatodra.
2022. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Tini párkapcsolat rovat.
2022. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Mivel a korai házasság nyilvánvalóan fontosabb számodra, mint a barátod személye, ezért tök felesleges együtt maradnod vele.
2022. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Ő nem akar 20-21 éves kora körül házasodni, szóval ha neked ez ennyire fontos és mindenképp ezt akarod, akkor igen, szakíts vele. Lehet ki tudnád erőszakolni, hogy kérjen meg, de annak úgyse lenne jó vége.

Amúgy nem teljesen értem a problémád, nem azt mondta, hogy soha nem akar házasodni, csak azt, hogy ő 25 éves kora körül tudja elképzelni. Még akkor is fiatalok lesztek és nem siettek sehova, nem?

2022. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit bővebben? Együtt éltek 1,5 éve, önállóan, saját keresetből? Mik a tervek a közös életre? Gyerek? Hány gyerek? Kertes vagy panel? Vidék vagy város? Kocsi vagy bicikli? Kutya, macska, ló, egyik se? Külföldön?

Miben egyeznek a terveitek, miben vagytok hasonlók?

2022. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Neked valami hamupipőkés álomvilág van a fejedben, ami még nem múlt el. Majd meglátod ha házasságban élsz majd, hogy maga a házasság ténye nem boldogít. Nincs olyan hogy házasság után mindenki boldogan él amíg meg nem hal.
2022. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
18 éves vagy, majd térjetek vissza erre 1-2 év együttélés után, már ha egyáltalán együtt lesztek.
2022. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 lizzi77 ***** válasza:
98%
A felnőttek nem a mese világban élnek.Szted a Disney mesék miért mindig csak a kézfogóig tartanak?Mert senki nem kíváncsi arra, hogy Hamupipőke hogyan várja haza A Herceget a soron lévő tivornyából. A házasság nem garancia semmire, ugyanúgy elhagyhat és megcsalhat, (és vice versa), mint ha csak élettársak vagytok.
2022. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi erovel en is kerdezek toled:

TE TENYLEG SZERETED A BARATODAT, HA NEM TUDSZ MIATTA MEG PAR EVET A POPODON ULNI?!


Gyerekes vagy!

2022. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Én privátban is váltottam vele pár szót, mert rám írt. Egy idő után kimutata a foga fehérjét, mert nem tudta megőrizni az illedelmes stílusát, amikor kéményen kiosztottam. El is zavartam a francba.
2022. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!