Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 6. Evfordulon se kert meg ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. Evfordulon se kert meg ?

Figyelt kérdés
Mire varjak mèg, mar elkeseredtem
2022. jan. 27. 10:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Mennyi idősek vagytok?
2022. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%

Ez így elég érthetetlen kérdés.

Mennyi ideje éltek együtt?

Mennyi idősek vagytok?

Beszéltetek már a házasságról? Egyeznek a szándékaitok?

Stb. stb.

Nekünk is nemrég volt a 6. évfordulónk, nem kért meg, én nem vagyok elkeseredve. A körülményektől függ minden. Bővebb infó nélkül nem sokat lehet mondani erre.

2022. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
4%

Én azt kérdezném minek akarod az esküvőt akaármi jöhet.

Arról nem beszélve hogy jön a gyerek és 2-3 év és válás lennen.

2022. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
43%
Próbáltad már megbeszélni vele? Egyébként megnyugtatlak, van ennél rosszabb is. Nekünk most lesz a 8. évforduló, és most sem fog megkérni.
2022. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
71%

Először jót mosolyogtam, mert az évforduló az nálam házassági évfordulót jelent, így nem értettem, miért kérné meg a kezedet, ha 6 éve a felesége vagy.

Ha megkérné, akkor nem az évfordulóhoz kötné, mert a legtöbb férfi ezt nem tartja számon.

Tehát a kérdés inkább az, 6 év elteltével miért nem kéri meg a kezedet.


Tudni kéne milyen volt ez a 6 év. 6 éve jártok, de együtt éltek-e? Ha igen, mióta? Mindketten dolgoztok? Mióta?

Az pl. teljesen jogos, hogy amíg nem dolgozik, nem kéri meg a kezedet.

Lakásviszonyaitok milyenek? Van-e valamelyikőtöknek saját tulajdonú lakása? Ha nincs, beszélgettek-e arról, hogy közösen vegyetek-e? Ha beszélgettek erről, akkor veled tervezi a jövőjét. Ez esetben lehetséges, hogy egyszerűen nem házasságpárti, hanem élettársi kapcsolatban gondolkodik. Te ismered, neked kell tudni, hogy ez így van-e.


Szoktatok-e beszélgetni közös tervekről, közös jövőről?

2022. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Vannak akik sokáig húzzák, vannak akik gyorsabban ugranak bele. Kérdezz rá hogy egyáltalán szeretne e eljegyezni, illetve hogy Veled tervezi e a jövőjét?
2022. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
11%

Mit számít, hogy hány éve vagytok együtt, ha boldogok vagytok?

Annyira fontos az esküvő/papír? Mivel lenne jobb? Miért lennél boldogabb, mint most? Csak hogy a külvilágnak bizonyítsd, elkeltél?


Nem bántásból kérdezem, hanem teljesen komolyan! A környezetemben azt látom, hogy azok a nők, akik ennyire vágynak az esküvőre/eljegyzésre, igazából a külvilágnak akarnak megfelelni.

2022. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%

Annyira imádom, amikor a külvilággal jöttök. Magam miatt nem vágyhatok arra, hogy megkérjék a kezemet, és a felesége legyek a szerelmemnek, ne csak a barinője?


Illetve nem akarok senkit elkeseríteni, de a környezetemben egy tendencia, hogy 5-8 év után szétmennek a párok (se eljegyzés, se esküvő, semmi), aztán a következővel már egy éven belül házasok. Mind férfiak, mind nők körében látom.

2022. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

"de a környezetemben egy tendencia, hogy 5-8 év után szétmennek a párok (se eljegyzés, se esküvő, semmi), aztán a következővel már egy éven belül házasok. Mind férfiak, mind nők körében látom."


Ennek mi lehet az oka?

2022. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

#9, gondolom a langyos víz. Amikor összejöttek még jó volt a járogatás, de a következő friss élmény és dúlnak az érzelmek, és hirtelen jó ötlet 31 évesen 8 hónap múlva megkérni.

Aztán az ex meg fogja a fejét, hogy én mitől voltam rosszabb? Hát semmitől, csak seggfejke volt az előző férfi.

Szerintem a házasságról nem árt félévente beszélgetni, én szeretnék esküvőt, párom is majd, azt mondja velem akar lenni, és stb. Hiszek neki. 4 éve vagyunk mi együtt, egyelőre még okés a dolog, de én 3 év múlva már babát szeretnék, és nem szeretnék esküvő nélkül szülni.

2022. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!