Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez csak nekem fura? Jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem fura? Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm, akivel jóba vagyok gratulál az exem eljegyzéséhez, és leírja még nekem messengeren, hogy örül, hogy együtt vannak a csajával, szép pár, összeillenek....

Hát én ezen kiakadtam..., és nem azért mert még érdekel exem, hanem hogy számára vad idegennek minek gratulál?!

Szerintem inkább azzal kéne, hogy foglalkozzon, hogy én a jelenlegi párommal boldog vagyok, jól nézünk ki együtt, stb.....

Én így gondolom!

Számomra az visszataszító, hogy amikor én együtt voltam a sráccal, addig előfordult , hogy negatívan nyilatkozott róla, illetve a kapcsolatunkról, most meg ezt teszi....

Ez most szerintem olyan mintha a saját fészkébe szart volna, bort iszik és vizet prédikál!


2022. jan. 31. 06:00
1 2
 1/14 Humor Herold ***** válasza:
98%
Ellened irányulnak ezek a megjegyzések. Tudatos, és bántó szándékú. Legtöbbször irigység áll a háttérben, vagy egyszerűen saját magával nincs kibékülve az illető és azt élvezi ha másokat lenyomhat a mélybe magát kiemelve. De persze állhat a háttérben egyedi probléma is, egy régi sérelem, tüske. De végül is a célját elérte, mert eléggé betalált ahogy elnézem.
2022. jan. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vigyáznék ezzel az ismerőssel. Egyértelműen idegesíteni, fúrni akar téged.
2022. jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egyetértek a fentiekkel. Az ismerősöd neked nem jóbaràtod, az fix.
2022. jan. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm #1-es, és #2-es!

Visszaigazolást nyert az, amit már korábban is gondoltam erről az ismerősömről!😊

Ez az illető már akkor elkezdett fúrni, mikor még a testvérével jártam ( született egy gyereke, és én lettem a keresztanyja, ezért tartjuk még a kapcsolatot... )

Illetve a mostani párkapcsolatomat is megpróbálta már tönkretenni...

2022. jan. 31. 07:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Aljas, rosszindulatú görény.

N

2022. jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz ha minél előbb leépíted magadról ezt a "kedves" ismerőst.
2022. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen “baratom”, a szemembe mindennek lehordta exemet mig egyutt voltunk, a szakitas utan hirtelen legjobb baratok lettek. Eszem agaban nem volt olyan baratja lenni aki ilyen ketszinu, hamar le is zartam vele a baratsagot.
2022. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

"Visszaigazolást nyert az, amit már korábban is gondoltam erről az ismerősömről!😊

Ez az illető már akkor elkezdett fúrni, mikor még a testvérével jártam

Illetve a mostani párkapcsolatomat is megpróbálta már tönkretenni..."

Miért vagy vele jóban??

2022. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8-as!


Mert a lánya a keresztlányom, a kislányt pedig nagyon szeretem!

Semmi másért....

2022. febr. 3. 13:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor finoman és őszintén mondd meg neki, hogy semmi szükséged arra, hogy foglalkozzon a magánéleteddel, és kíméljen meg az exeddel kapcsolatos infóktól.
2022. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!