Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az egyik legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátom megkérdezte, hogy szerintem őt és a barátnőjét el tudnám e örökre együtt képzelni? mármint hogy szerintem ők képesek e örökre együtt maradni? két éve vannak együtt de régebb óta ismerik egymást

Figyelt kérdés

ittasak voltunk amikor ezt megkérdezte tőlem



mondhatni eléggé papucs a srác és szinte az összes idejüket együtt töltik, már kereső ember és fix benne van szerintem hogy megkéri a csaj kezét. szerintetek ezt azért kérdezhette? 22 évesek vagyunk a csaja 20



2022. febr. 7. 11:30
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
lehet
kommentelek
hülye vagy
bizonytalan a kapcsolatában
23 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit válaszoltál?
2022. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hogy két év kapcsolat után amíg semmi olyan nincs mint egy saját otthon, gyerekek ami összetartsa őket örökre addig nem
2022. febr. 7. 11:43
 3/22 anonim ***** válasza:
24%

Hát... sokszor egy barát jobban látja kívülről a dolgokat, így szerintem jól tette, hogy téged kérdezett meg.

Ha nem írtad volna a kifejtésben a srácról amit, akkor azt mondanám, hogy semleges. De így inkább én is afelé hajlok, hogy bizonytalan a kapcsolatában.

2022. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy buta válasz volt.
2022. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
tegyük hozzá hogy egyszer már szétmentek aztán újra összejöttek
2022. febr. 7. 11:47
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
2# Ha csak a saját otthon és a gyerek az, ami összetart két embert, ott nagyon nagyon nagy baj van.
2022. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ez egy olyan válasz volt amivel tereltem a dolgot hogy hagyjon. ittasak voltunk és nem tudtam mit mondani. nem az én válaszom a lényeg hanem a kérdés amit feltettem
2022. febr. 7. 11:52
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Annak meg semmi értelme, mert mindannyiunk közül te ismered elvileg a haverodat.
2022. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
a kérdés az volt h lehet e lánykérés nem az hogy én mit mondtam
2022. febr. 7. 11:55
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Hát akkor ez egy patthelyzet. Csak te tudhatod, hogy el tudod-e képzelni őket. Ha arra gondolsz, szerintem nincs baj azzal, hogy valaki megkérdezi ezt, attól még lehet komoly a kapcsolat. Bár egy szemernyi kétely szerintem megbújik az ilyen kérdések mögött mindig
2022. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!