Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek számíthatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számíthatok eljegyzésre?

Figyelt kérdés
Ismerkedésünk alatt megbeszéltük, hogy nem fontos az esküvő. De én lány vagyok és hát azért örülnék az eljegyzésnek ( még ha nem is házasodunk össze). Ezt egyszer említettem meg neki 2 hónapja. Most a napokban többszörös téma az eljegyzés - inkább célozgatások- “ majd ha egyszer eljegyezlek” stb.. és ugye nem én hozom fel a témát. Most készülünk összeköltözni majd , illetve egy éve vagyunk együtt. :) 26N és 30F
2022. márc. 24. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha célozgat, mitől ne számíthatnál rá...? Nyilván nem véletlenül hozza szóba.
2022. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
93%
Szerintem meg pont hogy ne számíts...
2022. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A jelek alapján számíthatsz, csak azt mondd már el, hogy miért mondtad azt ismerkedésnél, hogy nem fontos az esküvő, ha egyszer az? :D
2022. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát .. nem tudom. De nagyon örülnék neki. Így is imádom, gyűrű nélkül is leélném Vele az életem amúgy. 😊 Első alkalommal tudtam / és édesanyám is, pedig na Ő aztán elég nehézeset😃/ , hogy Ő az akivel az életem hátralévő éveit leakarom élni. 😊

Kíváncsiságból kérdeztem, volt már hosszú kapcsolatom 4 éves - nem volt eljegyzés , sem téma köztünk- és most így kicsit izgatott vagyok. 😃

2022. márc. 24. 16:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de ne éld bele nagyon magad én azt javaslom!

Teljesen jogos lenne ha nem kérné meg a kezedet, hiszen ezt beszéltétek meg

2022. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Neeem, nem élem bele magam. Tényleg így is oda meg vissza vagyok érte. 😊😊
2022. márc. 24. 16:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem éltetek együtt, ne tegyél olyan kijelentést, hogy vele akarod leélni az életedet.

Várj ezzel egy picit.

Ő is várni fog az eljegyzéssel. Főleg ha felvilágosítanád, hogy amúgy vicceltél, de, szeretnél - bár én az elején úgy értelmeztem, csak gyűrűt szeretnél, esküvőt nem. Miért mondtad amúgy, hogy neked nem fontos, ha az?

2022. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád első ránézésre tudta, hogy ő az, akivel TE leélnéd az életedet? Hát ez cuki.
2022. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2022. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért mondtam ezt. Lehet eddig nem találkoztam olyannal aki előhozta volna belőlem ezt az érzést. Tudja már, hogy amúgy örülnék neki(kb két hónapja mondtam neki el).


Ha egyszer megtörténik az eljegyzés megírom . Köszi a válaszokat! 🥰

2022. márc. 24. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!