Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt barki hasonlo helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barki hasonlo helyzetben mint en,hogy sok ido utan jegyeztek el?

Figyelt kérdés

Kaszkortol huszon kozepe, es igy gyerekkortol fiatal felnottkorba ertunk. 8 ev utan kerte meg a kezem. Mikor megtortent oromomben nagyjabol 2 honapig sirtam idoszakosan, mert lelkileg belul nagyon vartam. Valahogy mivel gondolom erre fokuszalhattam..azt lattam hogy akik frissen jottek ossze azon 6honapon belul fixen jegyesek es azonnal hazasok lettek. Most tenyleg nem azokhoz szol a kerdesem,bocsanat..akiket a masodik randin megkertek.


N



2022. márc. 26. 02:25
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*kamasz kortol :D elnezest kerek!!
2022. márc. 26. 02:44
 2/31 anonim ***** válasza:
66%

Ismerosomek igy voltak, pomt 8 ev multjuk volt, majd eljegyzes es szakitas :) vaalahogy minden megvaltozik amikor mar "hivatalos"....

Gratulalok essok sikert

2022. márc. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen jöttünk össze, 7 év után jegyzett el. Az életünket tekintve nem érzem elkésettnek, ő akkor kezdett főállásban dolgozni, én még be sem fejeztem az egyetemet. Megtakarításunk sem volt annyi, hogy esküvőt szervezzünk.

Az meg megint egy másik kérdés, hogy a kapcsolatunk miatt sem éreztem elkésettnek, én nem vártam még tűkön ülve, mert voltak hullámvölgyeink és kételyeink. Ez nálatok nyilván nem feltétlenül van így.

De egyébként mi a kérdés? :)

2022. márc. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
*hullámvölgyeink és kételyeim (a páromnak amikor megkért nyilván nem volt)
2022. márc. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%
Lassan 9 éve ismerjük egymást, 3 éve vagyunk együtt, még nem jegyeztem el :D de majd lassan tervezem. Én mondjuk úgy vagyok vele,hogy nem ezen múlik egy kapcsolat,de ahogy látom neki fontos/jól esne, úgyhogy majd lassan ja,meg kéne ejteni.
2022. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekünk nem fiatalkori szerelem, de nálunk is hét év után volt eljegyzés. Ráadásul akkor már egy közös lakásvásárláson is túl voltunk, teljesen biztosak voltunk már rég a közös jövőben. Tehát nálunk nem volt nagy hangsúly az eljegyzésen. Megkockáztatom, annyira, hogy jobban formális okok mint érzelmi miatt volt, meg aztán a házasság is.
2022. márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
18%

Igen van de amúgy mi a kérdés lényege ?

Én 10 év után kértem meg a párom.

2022. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Es 9 ev utan ezt igy..h jol esne neki es meg kene ejteni a dolgot. Es neked nem fajna ha jol esne hogy megoleljen vagy ilyesmi, de o is varna..pedig tudja h jol esne. ?
2022. márc. 26. 13:57
 9/31 A kérdező kommentje:

Jaj most a mi 8 evunket miert kell atultetni mas par 8 evere..

8+ ev utan kerte meg a kezem.

2022. márc. 26. 13:58
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
11 év után kérte meg a kezem. Igazából (pedig szépen megadta a módját, és meglepetés volt), de már nem tudtam neki őszintén örülni. Fél év után szakítottam.
2022. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!