Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez nagyon ritka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon ritka eset, vagy nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
A párommal előre megbeszéltük, hogy megházasodunk és az eljegyzési gyűrű az az esküvői gyűrűnk lesz amit közös költségen veszünk meg. Igazából ő szeretné főképp ezt, de tisztességesen megbeszélte velem. Pénz hiány miatt lenne ez a megoldás. Mit gondoltok erről?
2022. márc. 30. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk is így volt. Sőt, egyikünknek sincs arany karikagyűrűje. Nekem egy sima orvosi fém gyűrűm van, feleségemnek egy 20 ezres replika gyűrűje. Nem az a lényeg, hogy milyen gyűrű van az ujjadon hanem, hogy hogyan bánsz a másikkal.
2022. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha nektek jó így, akkor senkinek semmi köze hozzá. Nálunk is így volt, nem nagyon izgatott, hogy ki mit gondol, nekünk így volt jó, nem ezen múlik a házasság :)
2022. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 nemaRendőrség ***** válasza:
83%

Én ismerek olyan párt ahol a lánykérős gyűrű is a karika gyűrű volt, mert a nő azt akarta látszódjon a párján is, hogy jegyes.

10+ éve házasok

2022. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk ez a hagyományos verzió sokkal jobban tetszik, mint az "amerikais" kövesgyűrűs szokás. Nem a pénz miatt.

Szerintem sokkal szebben szimbolizálja a karikagyűrű már eljegyzés után a pár összetartozását, mint mikor csak a nő hord kövesgyűrűt.

2022. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is így volt. Páromnak volt egy gyűrűje, amit felhasználtunk hozzá, közösen megbeszéltük, kiválasztottuk a karikagyűrűt és annyi.

Nem ezen múlik. Sőt, én orbitális baromságnak tartom, mikor valaki százezreket költ egy sima eljegyzési gyűrűre. Azok aztán igazán túl vannak árazva.

2022. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Sok ilyet hallottam, egyáltalán nem ritka.
2022. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Én még nem hallottam ilyet, de nem gondolnám hogy ez probléma lenne. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy mi van az ujjatokon.
2022. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom mennyire ritka, de nincs vele semmi baj. Nekünk acél karikagyűrűkkel volt az eljegyzésünk, abszolut nem az ára volt a lényeg, hanem hogy mindkettőnknek legyen szép, tartós gyűrűje. A bal kezünkön a mai napig hordjuk 10+ év házasság után is.

És klasszikus arany karikagyűrűket húztunk az esküvőnkön. Ezeket a jobb kezünkön hordjuk.

2022. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%

250 ezer volt. Megtudtam.

De ennek eszmei erteke van! Es az minden penznel tobbet er! Legyetek boldogok ez a legfontosabb!


Nekem koves eljegyzesi van! De kinek mi tetszik. Izles szerint. :) A karika nekunk hazassagkoteskor lesz.


N

2022. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Úgy csináljátok, ahogy ti akarjátok. Az más kérdés, hogy minek erőltetni az esküvőt, ha még normális gyűrűkre sincs pénzetek...
2022. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!