Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A férfiak csak azután jegyezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak azután jegyezik el a barátnőjüket miután bemutatták őt a nagycsaládnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nagyszülőknek, unokatestvéreknek, bátyja, nénje

2022. márc. 30. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2022. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy a helyzet hozza, ill. amilyen a családi szokás. Akik sokat járnak össze a rokonaikkal, azoknak a barátnője szükségképpen találkozik a rokonokkal családi öszejöveteleken. Mert nyilván ha nem is mindig, de elég gyakran mennek mindkettőjük rokonainak az összejöveteleire.

De aki maga is ritkán találkozik a rokonaival, ott simán lehet, hogy csak a lakodalomban látja először a barátnő a férfi rokonait (a legszűkebb rokonokon kívül).

2022. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Minél hamarabb le kell stoppolni. Sajnos egyre kevesebb az életrevaló nő.
2022. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Mire eljegyzésig jut valaki, feltehetően már ismeri a családot.
2022. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Ez így eléggé általánosítva van hogy a "férfiak"...

Egyik férfinél így van, a másiknál nem. Attól is függ, hogy hány évesek a felek. Mert aki fiatal ott még érthető, hogy szeretné betartani a hagyományt, de aki már idősebb, esetleg egyszer már elvált, ott nem biztos, hogy ez olyan fontos. Ha belegondolunk abba, hogy sokan választják a két tanús gyors esküvőt, az alapján nem hinném hogy azok a férfiak "körbehordoznák" a leendő menyasszonyt a rokonságban.

Szóval ez nagyban függ attól, hogy mit beszél meg egymással a pár, vagy mennyire tartják a rokonokkal a kapcsolatot, mi náluk a szokás.

2022. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Remélem, nem.
2022. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem tudom, én azért megismertetném a páromat a családommal mielőtt ekkora lépést meghozok.

Nem arról van szó hogy hagynám hogy beleszóljanak a választásomba, de ha összeházasodunk akkor a nő is bekerül a családomba. Ne a lagzin kelljen már kvázi megismerniük egymást

2022. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Jó esetben ezen a körön addigra túl vannak. Ha nen is célzott bemutatás, de addigra mire eljegyzésig jut a kapcsolat, biztos lezajlott már pár családi esemény.
2022. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenki mutat be mert van akinek nincs se szülői se rokoni kapcsolata.
2022. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Ha igen, akkor miért csak a férfinak kell körbehordoznia a nőt?


Nekem soha nem volt nagy családom, de nem kaparnám elő a nagybátyámat, akit hagyatékin láttam utoljára. Ő sem értené, miért akarok bemutatni neki valakit.

2022. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!