Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Zavarba jön, ha más felhozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarba jön, ha más felhozza az eljegyzés témát, mi az oka?

Figyelt kérdés

Az anyukája célozgatott rá, hogy megkérhetné már a kezem, ő meg csak zavartan bólogatott. 7 éve együtt vagyunk. Most végzek az egyetemen, ő dolgozik, az ő fizetéséből élünk. Azt mondja, velem tervezi a jövőt.

Ez jelentheti azt, hogy nem sokára megkéri a kezem, vagy inkább azt jelenti, hogy nem akar erről beszélni, nem áll készen?


2022. máj. 4. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg megkéri a kezem hamarosan.
Valószínűleg zavarja a téma, nem áll készen.
Mindkettőre ugyanannyi esély van.
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk azt jó lenne tisztázni, hogy milyen jövőt tervez. Beszélgessetek róla, hogy hány gyereket szeretnétek milyen korban, ki milyen esküvőt szeretne, hol szeretnétek lakni, miből szeretnétek megvenni.
2022. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukája lehet megkérné már a kezed, a barátodon viszont nem látszik.
2022. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Hány évesek vagytok? Hányadik kapcsolat?

Ő tuti élne még egy kicsit, és nem veled.

Ki is kell próbálni mást is. Vagy túl fiatalok vagytok, vagy túl sokáig voltatok együtt(7 év) ez alatt már elvett volna ha akarta volna.

2022. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Azért egyetem alatt nem úgy megy, hogy elvett volna, ha akart volna.

Ha meg akarná kérni a kezed, az anyukája tudna róla. A páromnak nincs olyan fenomenális kapcsolata az anyjával, mégis tudott róla. Úgyhogy nem hiszem, hogy anyuka felhozná a témát, ha tudja, hogy a fia ilyet tervez.

2022. máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

4# pont azért kerdeztem hogy hány évesek!!!

Nyilván összejöhettek 16 évesen is és elment 7 év, még így is fiatalok hogy első kapcsolatba fejest ugorjanak, bár vannak kivételek zömében nem ez a jellemző.

De lehet hogy közel a 30 hoz vannak, akkor meg elvette volna már.

2022. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
A választ nem tudom, csak egy megjegyzés: nagy szerencséd van a párod anyukájával. Más fiús anyuka biztosan kiakadna, hogy a fia tart el téged, és eszébe nem jutna arra célozgatni, hogy még a gyémántot is tolja az eltartott nő alá.
2022. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egy éve élünk együtt, addig távkapcsolat volt. Viszonylag fiatalon jöttünk össze, de azért voltak előtte kapcsolataink.

Úgy terveztük, hogy előbb lediplomázom én is, utána lesz eljegyzés, rá egy évre esküvő. Gyereket még pár évig nem szeretnénk.

Az eljegyzés így most nyáron lenne esedékes, de ő mintha nem akarna beszélgetni a témáról, és nem tudom, hogy amiatt, mert még húzná a dolgot, vagy mert meglepetést szeretne.


6. Köszönöm a jóindulatodat. Azért vagyok „eltartott”, mert olyan egyetemre járok, ami mellett nem igazán lehet dolgozni, ő pedig támogat benne.

Nemsokára én is keresni fogok, és idővel egyébként is közös kasszán leszünk, sőt ő mondta, hogy ha gyereket vállalunk, akkor is lesz egy hosszabb időszak, amikor nagyrészt az ő fizetéséből fogunk élni, úgyhogy emiatt ne aggódjak.

2022. máj. 5. 15:36
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Magyarul eltartott vagy, a mese körülötte teljesen mindegy. Egyetem mellett gyakornok voltam két évig, most ugyanott dolgozok főállásban - aki akarja, meg tudja oldani.

Egyébként nem "jóindulatból" írtam amit írtam, hanem csak megjegyeztem, hogy szerencséd van az anyukával, mert más nemhogy támogatná az eljegyzést ilyen körülmények között, hanem azt fújná, hogy majd várjanak vele legalább addig, ameddig a nő is hajlandó lesz elmenni pénzt keresni.

De írok olyat is, amit hallani - azaz olvasni - szerettél volna, amikor feltetted a kérdésed: perszeeee, biztos hogy hamarosan meg fogja kérni a kezed, azért jön zavarba a témától.

2022. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem lassan ideje lenne azt is felfogni, hogy nem minden szak mellett fér bele a munka.

Pl az én szakomon nincs olyan, hogy gyakornoki meló. Rugalmas diákmunka sincs, amit ahhoz lehetne igazítani, hogy mikor zhzok meg mikor járok haza. Úgyhogy grat, jó neked, de szerintem neked sem jobb, sem rosszabb nem lesz attól az életed, hogy a kérdezőt eltartja a pasija.

2022. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
#9 Nem mondtam, hogy bármiben befolyásolja az életemet. Annyit jegyeztem meg, hogy nagy szerencséje a pasija anyjával, hogy a nő nincs kiakadva azon, hogy a fia finanszíroz mindent, a kérdező meg csak a punciát adja bérbe lakhatásért meg ellátásért cserébe.
2022. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!