Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai ennyi idő után eljegyezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai ennyi idő után eljegyezni a páromat?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal, együtt élünk, jól megértjük egymást. Nem sok ez a fél év, de már mindent tapasztaltunk. Szeretném eljegyezni a közeljövőben. Várjak vele? Tettem rá neki utazásokat és nem utasítaná vissza.
2022. szept. 11. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem oké.
2022. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Hány évesek vagytok?


Ahogy érzed, de én várnék addig, amíg egy éve nem lesztek együtt. Azután én pl már nem érezném korainak :) Persze ha minimum huszonévesek vagytok. Együtt éltek, az is fontos szerintem a lánykérés előtt.

2022. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
31 évesek
2022. szept. 11. 11:16
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nektek kell tudni. Ha tényleg úgy érzed, ebben a fél évben már tapasztaltatok rosszat is, és ezt elégnek találod, kérd.

Nekem azért lenne aggályom. Fél éven belül komoly párkapcsolati probléma ritkán merül fel. Ha mégis, az szerintem nem jót jelent, hanem rosszat.

De ne mások döntsenek helyetted, mert a felelősség is a tiétek lesz.

2022. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi az a minden? Fél év rohadt kevés “mindenhez”. Erősen kétlem.
2022. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi mindent tapasztaltatok meg ennyi idő alatt? Hagyjuk már, fél év az semmi. Még nem is ismered igazán.
2022. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Fél év az tényleg nem sok, valakinél ez még simán benne van a rózsaszínköd időszakába.. és nem abban az állapotban kéne házasodni. 1 évet érdemes kivárni..
2022. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez marha korainak tűnik. Ha komolyan gondoljátok, és együtt szeretnétek lenni életetek végéig, akkor miért siettek az eljegyzéssel? Az ilyen házasságok szoktak meg sem köttetni, vagy válással végződni záros határidőn belül. Jó dolog a szerelem, és az is szép, ha szeretnétek ezt megünnepelni másokkal, meg magasabb szintre lépni, de szerintem érdemes megvárni, amíg picit ülepszik a rózsaszín köd, amíg tényleg megismeritek egymást, amíg átmentek valami konfliktuson.


Én például rettenetesen boldog vagyok a jelenlegi párommal, nagyon passzolunk egymáshoz, 1 éve vagyunk együtt, sosem veszekedtünk még, hatalmas a szerelem, de korainak érezném, ha most megkérné a kezem, ha fél év után tette volna, akkor meg pláne... szerintem értelmes felnőtt emberek tudják, hogy hiába szeretünk valakit, érdemes még jobban megismerni, és úgy meghozni egy ilyen volumenű döntést, hogy tudjuk, hogy mindent megtettünk, hogy ez felelősségteljes és komoly lehessen.

2022. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Kevés ez az idő, várj még egy kicsit. Szerintem legalább egy évet szánjatok arra, hogy megismerjétek lakva egymást. Például banális dolog, de a téli rossz időben, bezártságban hogy viselitek egymást; a hosszú távú költségvetés meghatározása/betartása hogy megy; a szabadidő beosztásában egyeztek-e; a nagyobb ünnepeket a másik családjával hogy viselitek és még rengeteg szituáció, amikor nézetkülönbség lehet és meg kell oldani. Egy év alatt azért több tapasztalatra van idő. Ha amúgy is házasság lenne belőle, akkor meg ez a fél év nem fog befolyásolni semmit.
2022. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
3 év kell, hogy megismerjétek igazán egymást!
2022. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!