Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés 20évesen úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés 20évesen úgy hogy a barátnőm 18?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel azt beszéltük hogy 2025ben össze házasodhatnak. Mivel nagyon sokat beszélgettünk erről és már 3éve együtt vagyunk úgy gondoltam hogy akkor itt az ideje az eljegyzésnek. A barátnőm egyébként most kezdte az egyetemet én pedig 1éve dolgozok és 1éve hogy össze költöztünk. Korainak gondoljátok? Vagy mi a véleményetek?

2022. szept. 12. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Rajtatok múlik, de figyelve az általános tendenciákat, az lesz. 3 év múlva is csak 21 a barátnőd, még élni akar majd, bulizni, opciókat nézni. Ki tudja te is akarsz-e másokkal dugni.


Ennyire komolyan nem terveznék a helyedben, főleg hogy ő egyetemen van, ha komolyabb szakról van szó akkor alig lesz ideje és érdemi bevétel sem várható. Azt az esküvőt valakinek ki is kéne fizetni és nem csak te veszel részt benne.


Kb. 15 évesen jöttetek össze, ebből a szempontból a 3 év komolytalan. Gyerekként találtatok egymásra, fejben még mindig azok vagytok. Egyelőre megkéne nézni, hogy hosszútávon, 3-4 év múlva felnőttként hogy fog ez működni köztetek, ha egyáltalán együtt lesztek még.

2022. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyetekben biztosan várnék mondjuk 2024-ig legalább, ha annyira biztos a 2025. Addig is lehet gyűjtögetni, megbeszélhetitek, mennyit tesztek félre, stb. 1 év alatt meg össze lehet szervezni egy esküvőt.

Nagyon fiatalok vagytok, sok inger fog most titeket érni, ami miatt lehet, más irányba indultok el. Ilyen fiatalon 1 év együttélés még kevés. Ha 2-3 év múlva is úgy gondoljátok, együtt akartok megöregedni, még messze semmiről nem lesztek lemaradva,

2022. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Minek? Miért fontos?

Nem bízol benne? Nem bízol a kapcsolatban, hogy kibírja az egyetem végéig?

Elvileg az egész életed vele akarod leélni. Felesleges ennyire rohanni.


Meg ott van a dolog árnyoldala is.

Nagyon kínos tud lenni, mikor 5-10 év jegyesség után sincs esküvő. 2025 is elég messze van.

Ennél kínosabb egy szakítás, eljegyzés után. Ráadásul minden ezt követő kapcsolatod azon fog rugózni, hogy őt bezzeg egy év után eljegyezted, őt nem, tehát nem szereted annyira.

Persze tudjuk, hogy ti együtt lesztek örökké. ;)


Majd jegyezd el akkor, ha álltok úgy, hogy egyből el is tudjátok kezdeni szervezni az esküvőt. Addig bizonyítsd más módon, hogy szereted.

2022. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Diploma, + 3-4 év. Ha addig együtt maradtok, nagy eséllyel utána is.
2022. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Miért akarod eljegyezni? Hogy az egyetemen lássák, hogy menyasszony? Szánalmas.


Egyéb értelme úgysem lenne, mert szinte gyerekek vagytok.

2022. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha már össze vagytok költözve, egyáltalán nem korai.
2022. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Az eljegyzés nem sokat jelent. Esküvő és eljegyzés között lehet 8 év is akár
2022. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Mibű?
2022. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a picsába. Az sokkal cikibb hogy évekig jegyesek vagytok, mint eltűrni a "mikor kéred meg a kezét" kérdéseket. Higgy nekem. 1 éve voltunk együtt mikor elment egyetemre. Mikor elvégezte még 5 évig csak együtt éltünk gyűrű nélkül. Most kértem meg a kezét a 10. évfordulónkon és nyárra tervezzük az esküvőt. Nem mondom hogy ez így jó, mert hamarabb kellett volna pár évvel, pl egyetem után 2évvel, de mostmár így alakult. És amúgy ja, simán benne van hogy az egyetem elviszi rib*nckodni, de ez nem törvényszerű.
2022. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek, ha 2025-ben tervezitek a esküvőt?

Majd megkéred előtte egy évvel.

2022. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!