Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Más nőt miért vesznek feleségü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt miért vesznek feleségül, míg engem nem?

Figyelt kérdés

1 éve és 8 hónapja vagyok együtt a párommal, de még mindig semmi. Bár igaz, hogy még nem élünk együtt, de még csak el sem jegyzett.

Összehasonlítom magam a volt osztálytársaimmal, szinte mindegyikük házasságban él, és gyerekeik vannak. Nekem egyik sincs így 29 évesen.

Beszéltem erről a barátommal, de azt mondta majd később, de ő is szeretné.


2022. szept. 15. 16:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Épeszű ember úgy nem házasodik, hogy előtte még együtt se éltek.
2022. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem vagytok összeköltözve? Mikor lesztek?
2022. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne hasonlítsd magad másokhoz.

Pl. Én is lassan 2 éve vagyok a párommal, eljegyzés még nem volt. Nagyon jól kijövünk, nem vitatkozunk soha, a mai napig ugyanaz az érzés van mint az elején. Tényleg nehatívumot nem is tudnék felhozni.

Tesóm 9 hónapja jött össze a barátnőjével. Teherbe esett, eljegyzés , házasság stb. De szó szerint ölik egymást, rossz hallgatni őket.

Melyik a jobb vajon?

2022. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A barátom nem akar albérletbe menni, de egymás szüleinél sem szeretnénk élni.
2022. szept. 15. 16:11
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Ha még együtt sem éltek, akkor nincs itt az ideje.

Amúgy meg ezt a pároddal kellene tisztázni, hogy mik a terveitek, és vajon a kettő összecseng -e, nem a mások teljesen más élethelyzetéhez hasonlítani a tiédet.

2022. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
39%
4-es Akkor a közös lakásvásárlásról beszélgessetek először.
2022. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
40%
És a házvásárlás esetleg tervben van?
2022. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de akkor mégis mire vársz eljegyzést? Lényegében ez azt jelenti, hogy komolyan sem vesz. Közös házvásárlás a közeljövőben lehetséges? Bár én tuti, hogy soha a büdös életben nem vennék ingatlant olyannal, akivel soha egy percet sem éltem együtt.
2022. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

És ha elvenne, hol élnétek? Az esküvőtől még nem lenne saját lakásotok.


Nem kell olyannal összekötni az életedet, akivel nem éltek még együtt.

2022. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Közös ingatlant se vennék látatlanban olyannal, akivel még nem éltünk együtt. Nem kötelezném el magam 20 évre közös hitellel.

Albérlet pedig a megoldás.

2022. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!