Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerinted kevesebbet ér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted kevesebbet ér?

Figyelt kérdés
Ma egy nagyon jó barátnőmmel beszélgettünk.Szerinte ő kevesebbet ér, mert nem kértek meg soha.. 40 felett van, van párja már 5 éve. Előző párja 16 évig volt az eletarsa. Szerinte o kevesebb mert egyik férfi sem volt hajlandó megkerni a kezét. Szerintem ez nem így van, sőt nem egy olyan nőt látok akit én nem értem meg, hogy lett feleseg. Szerintetek egy nő kevesebb attól ha sose kértek meg a kezét? Valamit o rontott el?!
2022. szept. 20. 11:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem attól kevesebb, hogy így gondolkozik.
2022. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az éhezőnek az étel ér sokat.

A szomjazónak a víz.

Stb.

Mindenki másnak értékes.

2022. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximum annyit rontott el, hogy ő házasságra vágyna, mégis pazarolja a drága idejét olyanokra, akik ezt nem akarják megtenni, esetleg még hitegetik is. Az, hogy ki mennyire értékes nem egyenlő azzal, hogy megkérik-e vagy sem.
2022. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Hát az biztos, hogy normális ember nem kér meg minden jöttmentet, aki csak az aktuális nője. A lánykérésnek különleges jelentése van. Azt jelenti (szerintem normális esetben), hogy látott már sok szép nőt, volt már több párja, akit szeretett, de olyan, akivel összekötné az életét, csak egy van, és úgy érzi, megtalálta.

Teljesen megértem azokat a nőket, akik vágynak erre a megkülönböztetésre, az érzelmek és a komoly szándék kinyilatkoztatásának erre a módjára.

2022. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Mondd meg a barátnődnek, hogy a válasz: nem, ezt ő alakította így.

20 év alatt mindössze KETTŐ férfitől várta a csodát. Mi az, hogy senki sem kérte meg?!?! Kettő pasiról beszélünk esetében. Nekem 5 baratnőmből három házas, kettő nem (én sem). Az a nagy büdös helyzet, hogy mindhárom barátnőm, aki férjnél van, félévente/évente cserélgette a pasijait, ami barátnőd esetében azt jelentené, hogy 20 év alatt 20-40 pasija lett volna. A három barátnőmnek csak azért nem lett ennyi pasija, mert a nagy számok törvénye alapján kb. a 10. pasi megkérte a kezüket... Az egyik konkrétan olyat is csinált egy időben, hogy hetente mással volt és 3 hetente mesélte, hogy már megint beleszeretett "valami idióta". Mi, akik nem vagyunk férjnél, borzasztó hosszú kapcsolatban vártuk a csodát... Én 2x6 évig, tehát én 12 év alatt nem adtam magamnak esélyt arra, hogy megtaláljam a férjem (másik két hajadon barátnőm is hasonlóképp). Biztos felvetődik ilyenkor a kérdés, hogy de honnan lehet tudni, hogy az a valaki fogja megkérni. TUDNI LEHET. Esküszik barátnőm, hogy érezni lehet. Annyira odavan a pasi, aki meg fogja kérni pár hónap múlva a kezét, hogy nincs kérdés (szerinte).

(Na persze van olyan is, akinek a 2. barátja lesz a férje 25 évesen... De az másik téma.)

Ha bizonytalan, hogy valaha megkéri-e a kezét az, aki mellett van, az csak annyit jelent, hogy nem fogja. Ha meg fogja, azt érezni fogja. Egy férfi akkor nősül, ha halál szerelmes - azt pedig TUDJA egy nő... Nem mondom, hogy ribinek kell lenni ahhoz, hogy egy nő megtalálja a férjét, de annyi tuti (tapasztalatok azt mutatják), hogy ha egy nő az, akkor BIZTOS, hogy megtalálja... Ugye hány olyat látott már ő is, hogy még a "falu rib*nca" is férjhez megy, csak ő maradt le? Hát ezért...

2022. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő nem attól értékes, hogy megkérték e vagy sem. Az viszont a saját hibája, hogy jövőtlen kapcsolatokban élt ès elpazarolta az idejét.

Nem kell évekig olyannal együtt lenni aki nem akar házasságot, miközben ő maga vàgyik erre.

Az ilyesmit meg kell beszélni. Ha pedig a másik hiteget, nos annak sem 5 meg 16 év utàn kellene feltűnnie.

Mondom ezeket úgy, hogy én is vágytam házasságra, és ezt a férjemmel a kapcsolat elején meg is beszéltük. Mivel ugyanazok voltak az elképzeléseink, nem is volt kérdés, hogy amint a körülményeink engedik, össze is fogunk hàzasodni. Ez amúgy akkor történt meg, amikor 25 és 22 évesek voltunk, 1,5 év kapcsolat után.:)

2022. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az előző párja, az igergetett, hogy majd ekkor majd akkor,aztán meglettdk a gyerekek és semmi.A mostani meg elvalt, és azért nem akar állítólag házasságot mert ő már volt házas, és nem hisz a papírban.
2022. szept. 20. 14:57
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem értéktelenebb. Én is hajlamos vagyok amúgy így gondolkodni magamról, 33 évesen, több mint 6 éve tartó párkapcsolatban.

De hány olyan van, akit meg elvesznek, aztán 30 éves korára el is válnak. Ő értékesebb ezért?

Barátnőd csak abban hibázott (szerintem), hogy képes volt házasságon kívül szülni, meg gondolom egy csomó más elvet is feladott.

2022. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ő szerinte milyen lett volna már, ház zsaolta volna, vagy folyton kérdezgeti, hogy elveszie.O is a nagy leterdepelos álom eljegyzesre várt, csak hát nem kapta meg.
2022. szept. 20. 16:17
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Örüljön, hogy legalább gyereke lett. Mondjuk 36 évesen még épp időben vagyok, de amíg neki a pasi csak a házasságot hazudta be, addig nekem a gyereket is és azt sem tartotta be, így most itt vagyok 36 évesen gyerek és férj nélkül, mert közel 6 évig vártam... Ha ő értéktelennek érzi magát, akkor én...? Igazából ez butaság. Én is inkább azt mondanám, hogy az ilyen nők (mint mi) hiszékenyek és úgy hisznek a csodákban, mint a mesében. Mindent elhittem én is. Ez van...
2022. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!