Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Sejtetted, hogy megker, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sejtetted, hogy megker, de nem tudtad, hogy most. Majd leul veled beszélni, hogy kicsit toljuk el?

Figyelt kérdés

Én nem kértem, hogy megkerjen, nem kértem, hogy most, megis az orromra köti. (Azt hitte tudtam)

Nem tudom mit kezdjek a helyzettel.


Tényleg kicsit máshogy alakult minden, de akkor is megalazo.


2022. okt. 11. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Hozzá szeretnél menni?

Mi a megalázó?

2022. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt kérdés, de megbantott. Az, hogy minek köti az orromra, hogy inkább halasszuk, ha én biztosra nem tudtam.

Olyan hatást kelt, hogy meggondolta magát (azt mondja nem, a körülmények bonyolultak, nem reszleteznem). De az vallalta, hogy megijedt kicsit, hogy jól suljon el, de nem gondolta meg magát.

2022. okt. 11. 12:28
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Mi a francnak kért meg akkor, ha után a második mondata, hogy toljátok el? Ez így nagyon fura...Be akarta biztosítani magát, vagy mi célból volt erre a marhaságra akkor szükség? Ha nincs mögötte komoly szándék, akkor ezek szerint csak színjáték valami más (probléma) elfedésére.
2022. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem kért meg, de tudtam, hogy nemsokára lesz.
2022. okt. 11. 12:54
 5/18 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy komolyak a szándékai, de attól még megalazo. Oldja meg magában.
2022. okt. 11. 12:55
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugy járt mint nyuszika az ásóval a viccben :D
2022. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Máskor meg az a bajotok nőknek hogy nem tudjátok mit akar a pasi mert nem mond semmit. Most hogy mond meg azért nyavajogsz. Komolyan nőként ezt a hisztit már én sem értem.
2022. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennek ilyen magyarázkodás szaga van. Tudja, hogy mostanában várod az eljegyzést, és mentegetőzik. Esze ágában nincs megkérni, de ezt nem mondhatja ki. Inkább hímez-hámoz, hogy ő nagyon megkérne, csak hát ugye a körülmények...

Mert mi kell hozzá, hogy a kezedbe nyomja a gyűrűt? Fanfár meg angyalsereg?

2022. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
Számomra inkább becsülendő lenne az átgondoltság. Értem, hogy mit érzel megalázónak, és talán tényleg kellemesebb lett volna, ha semmit se szól. Viszont egyrészt ő azt hitte, most várod, és erre adott magyarázatot, másrészt te is tudod, hogy probléma van, legalább tisztán megbeszéltétek (vagy meg tudnátok beszélni), hogy igen, a szándék megvan, de ez a probléma komoly, meg kell oldani, hadd legyen felhőtlen élmény a lánykérés és esküvőtervezés.
2022. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az utolsó választ mintha ő írta volna!

Köszönöm.

Nem altat a gyűrű is meg van.

Csak zavar, hogy minek ijed be, ha ennyire nem tudja, nem kell. Nem kértem tőle ilyet.

2022. okt. 11. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!