Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha a párotok 8 év után sem kérné meg a kezeteket?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék.
Megkérném, hogy kérje meg a kezem.
Várnék tovább.
54 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%
megkérném én a kezét.
2022. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%

Az attol fugg. Ha mar beszeltunk a hazassagrol (es ennyi ido alatt erinteni kell a temat), akkor egyreszt tudnunk kell egymas ehhez valo hozzaallasat. Ha pl tudja hogy en eskuvot akarok, es o se zarkozott el tole, de folyamatosan tologatja, akkor az 8 ev utan mar kuka ugy gondolom. Ha viszont egyikunknek se fontos a dolog, akkor meg jo minden. Nem mindenkinek szamit a papir.


Nekem szemely szerint az eskuvo sose volt kozponti dolog, az viszont annal inkabb, hogy a parommal oszinten kommunikalhassak mindenrol - beleertve ezt is. Ha o azt mondana, hogy akarja, es megse szanja ra magat, akkor nyilvan nem oszinte. Ez viszont lehet mar szakitook.

2022. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
64%
Örülnék
2022. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
81%

Ha 14 évesen jöttünk össze és 22 vagyok, akkor semmit.


Mostani párommal 20 éves koromban jöttem össze (volt már szó -távoli jövőképként- esküvőről, ő veti fel gyakrabban). Ha 28 évesen még nem leszek eljegyezve, akkor beszélnék vele, hogy mi a helyzet illetve nem szeretne-e gyereket, mert én már igen. (Ezt is tudja)

2022. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
67%
Miért lettem lepontozva!? Mert az nyilván nem opció, hogy valaki nem akar házasságot..
2022. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
47%

Megbeszélni vele, hogy mik a tervei (kettőtökkel). Ha nem szerepel benne a házasság, rákérdezni. Mert neked fontos. Ha azt mondja, hogy neki nem az, mondd el újra, hogy de neked fontos. Ha erre tiltakozik,

mondd neki, hogy számodra nem fontos a főtt kaja - mégis főzöl. Meg tudnád oldani a kajálást munkába, este meg pl. szendvics. De akkor mától nem lesz főzőcskézés, de még egy rántotta sem - mert neked nem fontos... Neki az? Van ilyen...

2022. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
42%
#6-os voltam. Nem fejeztem be: majd rá pár hónapra szakítás.
2022. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Leülnék átbeszélni. Nem játszmázva, célozgatva, hanem nyíltan.
2022. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
18%
Mi jó abban a házasságban?
2022. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes személyiség lehet, aki lepontozza azokat a válaszolat, amiben azt írják, a kommunikáció a legjobb megoldás 😅 Szegény... Elég csendes élete lehet... 😂
2022. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!