Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy tervezi mégis, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tervezi mégis, hogy megkéri a kezem, ha már megvan a gyűrű?

Figyelt kérdés

Párom egyszer csak előállt a kérdéssel kb 1-2 hónapja, hogy mi a véleményem a házasságról, meg hogy férjhez mennék - e hozzá? Mondtam, hogy házasság párti vagyok, és ha megkérne, az is kiderülne, hogy hozzá megyek - e. Mondta, tudja, hogy kicsit korai, mert még nem régóta vagyunk együtt, de nagyon szeretne feleségül venni, tudja, hogy velem szeretné leélni az életét. Korábban soha nem akart elvenni senkit. Az elmúlt hetekben többször is mondta, hogy mennyit ábrándozik erről, és hogy izgul, hogy igent mondok - e majd neki.

Múlt héten bevitt egy ékszerboltba, hogy szeretne venni nekem egy gyűrűt. Kiválasztottam egy nagyon szépet, ő megvette....., és azt hittem az előzmények miatt, hogy akkor megkéri a kezem. De nem. A gyűrűt odaadta a kis tasakban, én bontottam ki, én húztam az ujjamra, és bár nagyon örülök neki, mégis zavarodott vagyok. Nem értem. Azóta egyszer megint mondta, hogy az a legnagyobb vágya, hogy a felesége legyek, és hogy milyen boldog velem. És egyik ismerősének azt mondta, jövőre szeretne esküvőt. Ezt egy közös ismerősömtől tudom.

Értenem kellene ezt most?


2022. okt. 24. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem kérdezed meg tőle? Miért mi találgassunk?
2022. okt. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Én a 20. születésnapomon kaptam gyűrűt, akkor egy éve voltunk együtt. Amikor odaadta nem térdelt le meg semmi, de megkérdezte, hogy a jövőben majd lennék-e a felesége. Igent mondtam, majd felvettem a gyűrűt (nekem sem ő húzta fel).

Ettől függetlenül viszont gyakran húzza vele az agyam, hogy még nem is kérte meg a kezem, azt máshogy tervezi és hasonlók.

Ez egyébként lassan 2 éve volt és azóta se tudom, hogy akkor megkérte-e a kezem vagy ez még nem számított annak.

Szerintem beszélj vele. Kérdezd meg most mi van, vagy legalább utalj rá. Én is szoktam kérdezni, hogy most akkor a menyasszonya vagyok-e, de ő direkt nem ad egyértelmű választ. Hátha te sikeresebb leszel. 😃

2022. okt. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mást szeret. Csak így palástolja.
2022. okt. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Most miért lettem lepontozva? Rejtő Jenő: Három testőr afrikában című könyvében is így vígasztalták a történet íróját. Azért ment a csaj Senki Alfonzhoz, mert a Csülököt szerette. A haverjuk Tuskó Hopkins szerint.
2022. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Én ezt nem venném eljegyzésnek. Hamár megvette a gyűrűt, és tényleg az esküvőt tervezi, akkor legalább ha nem is térdel le stb, akkor kérdezze meg, hogy hozzá mennék e feleségül.
2022. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

3-4:

Azért mert ezt olvasod egy kvázi mesében, még nem jelenti azt, hogy itt is ez a helyzet. Ne beszéld be a kérdezőnek a hülyeséget. 😃

2022. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez elég szomorú, kérdező!

Tudom hogy durva lesz amit írok, de ez így egy külső szemlélő számára olyan mintha le akarta volna foglalózni magának a fix p*ncit, nehogy egy másik pasi elhappolja előle, aztán ennyi.

Legalább annyi becsület és férfiasság lenne benne, hogy ha máshol nem is de otthon négyszemközt rendesen megkéri a kezed, és ő húzza fel az ujjadra a gyűrűt. Nem kell ehhez nézőközönség, meg nem kell a Bahamákra menni, de legalább a legalapvetőbb dolgot megtehette volna. Mert ezzel fejezné ki irántad, hogy ő tényleg szavakkal kimondva is megkéri a kezed, mert szeret.

Ehelyett ő kvázi kicsapta a pénzt a ékszerboltban az asztalra, és lefoglalózta a nőjét. Tudom hogy durva a megfogalmazás, de valljuk be őszintén, hogy ez így jött le abból amit írtál. Nem véletlenül tetted fel ezt a kérdést te sem.

Nem mondom hogy a párod tehet erről, mert hogy ő hogy szocializálódott arról inkább a szülei tehetnek. Lehet hogy náluk otthon nem volt divat az érzelem kimutatás, lehet hogy az apja is kb ennyi érzelmet mutatott mindig az anyja iránt. De az is lehet, hogy elváltak a szülők és nem volt sosem egy férfi minta az életében. Mivel nem tudom a részleteket, ezért NEM ítélkezem felette.

De én a helyedben leülnék vele és szépen, kedvesen elmondanám hogy nekem ebben mi nem esett jól, és a tradíciók szerint nagy vonalakban hogy kellett volna (nem kell nagy feneket keríteni neki, csak legalább a kérdést tegye fel, mert az a alap) ezt csinálni.

És azt is megkérdezném hogy miért csinálta úgy ahogy, mert lehet hogy ő ezt gondolta jónak a neveltetése miatt. Nem veszekednék, nem vitatkoznék, csak megpróbálnám megérteni, hogy mit miért csinál. Nem biztos hogy tehet róla!

Arról meg nem is beszélve, hogy az eljegyzést is bármikor vissza lehet vonni (mindkét félnek), ha esetleg ettől van berezelve, ez sem lehet ok.

2022. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!