Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném megkérni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a párom kezét,de jelenleg csak ezüst jegygyűrűre van pénzem.Nagy baj,ha egy jegygyűrűre nem arany?

Figyelt kérdés
2022. okt. 24. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Örülni fog, hogy megkéred, boldog lenne egy függönykarikával is. Illetve ha nagyzolós természet lenne, arról meg tudnál.
2022. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
88%
Dehogy baj. Sőt. Csináltathatsz rá motívumokat, amik elnyomják a homogén szürke felületet. Hidd el örülni fog neki. VAGY: szülőktől, nagyszülőktől kérj ékszert. Ez is megoldás, sokaknak tőlük van. Vagy direkt úgy adják, hogy tessék fiam, ezzel kérd meg a kezét....
2022. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Tökmindegy ha szeret, akár egy kulcskarikát is húzhatsz az ujjára

Ha meg egy hisztis liba, akkor a fehérarany se lesz neki elég jó , ezesetben hagyd ott még ma

2022. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

És mi lenne, ha még gyűjtenél hozzá? :)


Mert ha most elköltöd az ezüstre, akkor még távolabb kerülsz az aranytól...

2022. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
88%

Attol fugg neki mennyire szamit ez!

Van ismerősöm, ahol a nőnek vagya volt az arany jeggyuru, meghozza gyemanttal. Nyilván nem lotte volna fejbe erte a parjat ha nem ezt kap, de mivel a parja meg ezt tudta, igy inkabb vart 2 evet h meg tudja venni. Kozben persze vettek hazat meg alapoztak a jovojuket..

Szoval erre szerintem nincs jo valasz, mert ahany par annyi verzio.

2022. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
98%

5os vagyok, sajat peldam lemaradt..

En egy fubol font jeggyurutol is a fellegekben jartam volna.... Csak az en ferjemnek nem esett le a tantusz, így ő is várt h vegyen vmi szepet🤣

2022. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Mi direkt ezüstöt választottunk,mert sajnos az aranynak nagy a környezetterhelése. Amúgy az ezüst fillérekbe is kerül az aranyhoz képest.
2022. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Az eljegyzési gyűrű szerintem mindegy, majd a házasságra vesztek aranyat :)

Szerintem emaitt ne várj az eljegyzéssel, ha most van itt az ideje! Többet tud ártani egy kapcsolatnak, ha túl sokáig várnak az elköteleződéssel. Sok boldogságot!

2022. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekem kerámia jeggyurum van. Anno mutattam egyszer a páromnak, hogy az tetszik, ő megjegyezete és azzal kérte meg a kezem.
2022. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is ezüst jegygyűrűm van. :) az aranyat nem szeretem.

Megbeszéltük, hogy majd fehéraranyat veszünk vagy szintén ezüstöt.

Nekem igazából teljesen mindegy, a lényeg, hogy házasodjunk össze, lecarom mi van az ujjamon.

2022. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!