Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után nem korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem korai összeházasodni?

Figyelt kérdés

40 körül vagyunk, én elváltam, párom még sosem volt nős. 4 hónapja élünk együtt, nagyon gyorsan összeköltöztünk. Boldogok vagyunk együtt, és felmerült, hogy szívesen összeházasodnánk majd a közeljövőben. Viszont tudjuk, hogy ez korai, 4 hónap után.

Mennyi idő után ésszerű az esküvő? Tudom, nekünk kell érezni, de mégis mennyi idő után veszi a környezet komolyan a döntést, és nem nevetségesnek?


2022. okt. 25. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Mi is 40 felett ismerkedtünk meg, 4 hónap után már együtt éltünk. Rá egy évre, tehát kb 1,5 éves kapcsolatban kérte meg a kezemet és újabb 1,5 évre volt az esküvő, 3 éves kapcsolat után. Ez szerintem teljesen átlagos. Nekünk mindkettőnknek első házasság.

Nyilván 4 hónap után is össze lehet házasodni, de nem gondolnám, hogy érdemes rohannotok.

2022. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
40 felett valahogy már jobban siet az ember, de elkapkodni szerintem nem kell. Együtt éltek, boldogok vagytok. Ha a házasság fontos azért akkor is várnék vele legalább 1-2 évet.
2022. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 év szerintem is. Viszont akkor egy lánykérés már beleférhet, az esküvőt úgyis következő évben szokás tartani, akkor pedig már közel másfél éve lesztek együtt, mire hazasodtok. Mennyi idős a párod?
2022. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3#, 40.
2022. okt. 25. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó, ha már eltelt 1-2 év.
2022. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló kapcsolatban élek, mi is 40esek vagyunk, én már voltam férjnél, ő még nem volt házas. 5 éve vagyunk együtt, 4 éve élünk együtt. Volt már téma a házasság, én kb 1 éve gondoltam rá komolyabban.

Szerintem is 1-2 év együttlét kell, hogy elmúljon a köd.:)

2022. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel mit gondolnak mások... Nektek kell érezni.

Mi 1,5 év után házasodtunk,( ebben az utolsó 6 hónap volt együttélés), igaz fiatalon, 25/22 évesen. De ma sem tennénk másképp. 36/N

2022. okt. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!