Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért vagyok rosszul az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok rosszul az eljegyzés gondolatától?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal, 1 éve lakunk együtt, és már elég erősen utalgat arra, hogy szeretne eljegyezni. Ezzel csak az a probléma, hogy én nem is tudnám elképzelni, hogy ő lesz a férjem, pedig nagyon nagyon szeretem. Amikor az eljegyzés szóbakerül szó szerint rosszul vagyok, mintha késsel szúrkálnák a fejemet, légszomjam lesz, múltkor majdnem el is ájultam, már fakult körülöttem minden. Őszintén én egyébként sem voltam az a nagy esküvős típus, ha házasodok valószínű csak amiatt, mert gyerekeket szeretnék, és akkor már hivatalossá szeretném tenni az apával a kapcsolatot. Csak 22 éves vagyok, fog ez változni, vagy egyszerűen én bennem nincs meg a házasodni akarok ösztön?
2022. okt. 28. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy szereted!
2022. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Meg korán lenne nem is csodálkozom, hogy ki vagy akadva, viszont ha így érzed akkor ezt kozold a pároddal minél előbb!
2022. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is másfél éve vagyunk együtt, egy éve lakunk együtt, igaz én kicsit idősebb vagyok (24) de én már nagyon várom, hogy meg kérjen és örömmel mondanék igent.

Nem lenne baj, ha meg nem gondolkoznatok eljegyzésben, de az durva, hogy ennyire ki vagy tőle. Ebből nekem sem az jön le, hogy hosszútávon és komolyan gondolod a sraccal.

2022. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt még tudni kell rólam, hogy 17!! évesen már megkért az akkori párom. Miután merőszakoskodott velem és mentálisan tönkretett. Lehet emiatt van ilyen durva reakcióm erre az egészre. De a páromat tényleg szeretem, vele tervezem a jövőmet.
2022. okt. 28. 20:57
 5/9 Savlekotő ***** válasza:
66%
Megerőszakolt? Nem ártana terápia mert így gyereked nem lesz, mivel valószínű a szextől is viszolyogsz, ha nincs intim együtt lét, lehet ez okozza,hogy házasság után már lesz, ha van akkor is terápia mert ez igy nem lesz jó..
2022. okt. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki őszintén, hogy mi történt veled és hogy emiatt enyhe pánikroham fog el, ha az eljegyzés/házasság szóba kerül. Hogy nagyon-nagyon szereted és vele tervezel. Hogy ezt nem egy papír fogja eldönteni. Hogy így is szülnél majd neki gyereket, ha tervezitek, az pedig mindennél komolyabb kötelék (talán megéri ezt hangsúlyozni a legjobban, ha tényleg nem akarsz házasságot). Valami ilyesmi...

Nem szeretném leírni hány éves vagyok, bár tudom anonim, csak nem szeretnék felismerhető lenni. 30 feletti vagyok. Szóval 22 éves koromban életem szerelmével voltam együtt (6 évig) és én is ódzkodtam a házasságtól. Persze ma már nagyon nagyon bánom, hogy nem mentem hozzá, de akkoriban a világból ki tudtak volna kergetni ezzel a témával, úgyhogy megértelek. 30 feletti fejjel már elcseszettnek érzem, de tudom, ha akkor hozzámegyek, elválunk. Sajnos ilyenkor nincs jó megoldás. Mi sajnos rosszkor találkoztunk, tényleg van ilyen... Persze esetedben megvan az oka

házasságtól ódzkodásnak, esetemben nem volt oka, mai napig nem tudom miért nem akart hozzámenni. Tényleg szerettem és ő is az életét adta volna értem (ilyen férfit máig sem sikerült találnom). Úgyhogy én elhiszem, hogy szereted attól, hogy nem akarsz hozzámenni. A kérdés csak az, hogy ez esetetekben mire vezet...

2022. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen nekem attól is idegrángásom lett, amikor az akkori párom kezdeményezte az összeköltözést. Pedig szerettem.


25 évesen egy másik kapcsolatban már, egy másik pasi akit szintén szerettem, elakart jegyezni. Tiltakoztam, mint akit a gulágra visznek.


Végül 31 évesen jegyzett el a férjem, tőle vártam a dolgot már a nulladik pillanattól, hogy megláttam.

Nála, vele tapasztaltam meg milyen tényleg szeretni valakit, szerelmes lenni valakibe.


Szóval te is bőven ráérsz még elköteleződni, főleg így, hogy jelenleg a hideg ráz a dologtól.

2022. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Barátnőm 30évesen hisztizik h mikor kérem meg, mert öreg már
2022. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8! Te meg vagy olyan kis alamuszika nyuszkómuszkóka, hogy félsz a szemébe mondani, hogy nemigen tervezed elvenni, mert akkor nyilván kib*szna, mint macskát sz*rni, aztán nem lenne aki mossa a kis sz*ros gatyádat és reggel eléd dobja a rántottát... 😂 Annyira nevetek a hozzád hasonló, életképtelen kapcsolatfüggő kisfiúkon... 🤣🤣🤣
2022. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!