Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek, ha egy pasi 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy pasi 3 év után még nem jegyzett el, az nem is akar?

Figyelt kérdés
23 évesek vagyunk. 3 éve vagyunk együtt. Össze is költöztünk. Jelenleg otthonra gyűjtünk. Mindenhol azt látom cikkekben, tiktokon, fb posztokban, ha egy pasi ekkor még nem jegyez el, nem is akar. Mit gondoltok?
2022. nov. 4. 23:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Sztem abszolut nem késő, sőt én se jegyeznék el senkit 3 év járás után 23 évesen
2022. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nem lehet tudni, 3 év és 23 évesen semmiről nem késtetek el. Az viszont szomorú, hogy ha ez nálad felmerülő kérdés, akkor miért nem vele beszéled meg. Ha közös otthonra gyűjtötök nyilván veled tervez, lehet, hogy fel sem merül benne az eljegyzés, mert neki ez nem fontos, ha neked igen, akkor beszélj róla.
2022. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
25%
De utalj rá ovatosan hogy eljegyzést akarsz. Ha semmi, várj sztem 1 évet, az reális még bőven. Ha akkor se jegyez el, akkor sincs baj, lehet csak nem érzi magát készen a házasságra
2022. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
60%

Lakásra gyűjtötök, közösen. Minden rendben.

Veled tervezi hosszú távon a jövőjét.

Gyűrű kell? Szertartás?

Hogy spóroltok a lakásra, milyen módon?

Közös számlán, hitelre gyűjtitek a beugrót? Vagy milyen módon?

2022. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%

3 év sok idő. 25-30 felett. A ti korotokban egyáltalán nem.

Mellesleg miért nem beszélitek meg? Én biztos nem vennék közös ingatlant olyannal, akivel csak együtt éldegélünk.

2022. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele már erről. Ő azt mondta, hogy számára az eljegyzés egy éven belüli esküvőt jelent. Tehát nem azt, mint amit sokan csinálnak, hogy 5 évig jegyben járnak. Esküvő előtt pedig tervei vannak, például gyermekkori álma venni egy motort, lakás mellett erre is gyűjt. Na meg tart tőle picit, hogy "szigorítanék", ezért akar még várni, de tervben van neki. Egyébként ő kB 2 évet mondott. Én meg egyet... Sajnos részemről ez iyken bizalmatlanság kicsikét a férfiak felé, hogy nem feltétlen hiszem el az iyken témával kapcsolatos mondandójukat
2022. nov. 4. 23:48
 7/40 anonim ***** válasza:
20%
Egyszerűen kérd meg te az ő kezét.
2022. nov. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Azt már ajánlottam, de megmondta, hogy itt ő a férfi, ilyen nem lesz :D
2022. nov. 5. 12:07
 9/40 anonim ***** válasza:
43%

Esélyes, hogy nem is akar, de ezt neked kellene megítélni. De te ismered jobban. Egyelőre a motor fontosabb, minthogy eljegyezten. Ez is elgondolkodtató.

Tisztáztátok már egyáltalán hogy ő konkrétan akar e házasságban élni? Veled akar e? Mit érez? Hogy veled tervezi-e az életét? Milyen jellegű kapcsolat ez? Csak a mának éltek lazán, vagy komolyan gondoljátok? Mit éreztek? Szerepeltek e egymás életében ( terveiben), pl 5-10- x év múlva is?

Nagyon nem mindegy. Feleslegesen pocsékolod az idődet várakozásra , ha amúgy ő nem akar megházasodni. Intő jel lehet, hogy még nem döntött 3 év után hogy mit akar veled. Így nagy az esélye, hogy akkor 5 meg 8 év után se fog megkérni, se házasodni veled.

Sok pasi úgy van vele, hogy húzza halasztja, lapít, közben telnek az évek és semerre nem halad a kapcsolat. Aztán arra ébredsz, hogy eltelt 6- 8 év és ugyanott tartasz mint fél, 1-2 év után.

Az ilyeneket meg kell beszélni, és időben reagálni, ha az amit mond, nem egyenesen arányos a tetteivel. Ne 30 évesen döbbenj rá, hogy csak az időt húzta és neki bőven elég a pasim csajom kapcsolat, nem akar komolyabban elköteleződni melletted, hátha jön jön más... És amikor jön, le is fog cserélni, akivel aztán 1-2 év után megházasodik. Nem egy ismerősöm járt így.

2022. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Senkit nem jegyeznék el 23-24 éves koromban egy hároméves kapcsolat után, összeköltözés ide vagy oda.


Később igen - bár olyannal nem kezdenék közös ingatlan vásárlásba???, aki nem a házastársam.

2022. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!