Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akar venni feleségül, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar venni feleségül, de gyűrűt nem szeretne nekem venni, csak az esküvőre kölcsönkérni egyet-egyet, rossz jel, ne menjek ilyen emberhez?

Figyelt kérdés
Van hitelmentes autója, nekem örökölt házikóm, dolgozunk, átlag bért, vagy ő kicsit alatta keres, első házasság lenne. Mondtam, hogy nekem fontos volna más férfiak előtt ez a szimbólum, hogy gyűrűt hordok. Akármilyen egyszerűt is. Annyit mondott, hogy az arany nagykn drága, majd talàn egyszer, most nem olyan idők jönnek. Pedig volna beolvasztani való aranyam, mamámtól. Szeret engem ez az ember? Amúgy sem költ rám. Nem ad a rezsibe,kajápt szokott venni. Menyasszonyi dolgaimat is mind nekem kéne fizetni, ha lenne esküvő, semmi közös kassza.. tapasztaltabbak, lehet ebből jó házasság?

#eljegyzés #Gyűrűnélkül
2022. nov. 6. 15:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
4%
Persze h lehet. Te nem lennel jo feleseg igy
2022. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%

Nevetséges.


Mindenképp köss vagyons6erződést házasság előtt, wz az ember azért akar csak házasodni, hogy kisemmizzen.

2022. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%

K.rva gyenge!


Ilyen ráérős vasárnap délután kitalálhattál volna valami jobb történetet is, hogy szórakoztass minket!

2022. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%

Nekunk anno ezust volt.

Imadom az ezustot minden ekszerem az! Jol illik a tobbihez

Es 4500 volt a ketto

2022. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Első, ne mondd már, hogy normális nőt gyűrű nélkül eljegyezni, mert én még ilyet nem láttam. Egy szerelmes férfi, akár adósság árán is vesz a szerelmének egy gyűrűt. De telne neki ezüst gyűrűre, egy kajavásárlás ára... meg hát van is aranyam... tojik rám szerintem.
2022. nov. 6. 15:18
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ezt a palit. Főleg hogy lenne arany amit oda tudtok vinni.

Mi is az évek alatt megörökölt, innen onnan összeszedett arany ékszereket vittük, és így oldottuk meg a gyűrű dolgot. A két klasszikus arany karikagyűrű 12gramm volt. Az összes aranyunkat megvették, gravírt is csináltattunk. Akkori áron 140 ezer lett volna 2 ilyen gyűrű. Így megcsinaltattuk a gyűrűinket, megvették a többit is, úgyse használtuk, csak porosodott, és + 300 ezerrel jöttünk ki az ötvöstől.😂

2022. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznal, ne menj hozza, ennel jobbat erdemelsz
2022. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Szarrágó egy fazon és nem a gyűrű itt a legnagyobb probléma.
2022. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno ezüstöt vettem. Senki nem szólt. Nagyon szegények voltunk.
2022. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Minek kezdesz egy ilyen luzerrel????
2022. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!