Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akik huszonévesen ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik huszonévesen ismerkedtek meg a párjukkal, mennyi idő után volt az eljegyzés? Mennyi ideje voltatok együtt, mennyit éltetek együtt előtte ? Mikor ideális ? Mennyi az, amennyit még “várnál” rá ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 12:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Mi tizenévesen jöttünk össze

Szerintem jó házasság akkor lesz ha nem fél év után házasodnak valakik, plusz előtte már éltek is együtt


Szerintem 2-3 év után érdemes

Ekkor már azért kiismertétek egymást!

2022. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

25 évesen lettünk egy pár, de 20 éves korunk óta nagyon jó barátok voltunk.


4 év után tudtunk összeköltözni, kb. 1,5 évvel összeköltözés után kérte meg a kezem. (Ekkor kb. 5,5 éve voltunk együtt.)


Szerintem nincs "ideális" időpont. Függ a felek korától, életkörülményeitől, számos egyéb tényező befolyásolhatja.


A páromra bármennyit vártam volna, mert egyszerűen tudtam/tudtuk, hogy egymásnak lettünk teremtve. Ő fiatalon úgy tervezte, hogy sohasem házasodik meg, aztán ahogy összejöttünk és a beszélgetésink során rájött, hogy nekem mennyire fontos, azt mondta, hogy a kedvemért bármikor összeházasodhatunk.


Végül a kapcsolatunk 7. évében házasodtunk össze, nekem a "bűvös 7-es" fontos volt, valamiért nem tudtam elképzelni korábban.


Azóta is egy pár vagyunk, lassan 20 éve :)

2022. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem 1.5 és 10 év között ideális
2022. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
2 ev egyutteles mar eleg biztonsagot ad egymas megismeresehez az elet rengeteg teruleten. Persze kockazat lehet, de aki jo emberismero es nem veri at onmagat, annak minimalis. Ha nem vagy jo emberismero, vagy sokszor csukod be a szemed, akkor viszont barmi megtortenhet.
2022. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk 22 évesen jöttetek össze és 5 év után is, tehát 27 körül is képes azt mondani, hogy "majd", az mondjuk már gyanús... Akkor épp időben lennél egy újrakezdéshez. 27-28 évesen megsimerkedsz mással és ha rögtön ő is lesz az, akkor is kb 2 év mire eljuttok az esküvőig (29-30), mondjuk egy/másfél év múlva terhes leszel, tehát kb. 31-32 évesen szülsz. Nagyon el tud ám szaladni az idő, főleg a "majd" pasik mellett... Vigyázz ezzel!
2022. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

21 voltam, amikor megismerkedtünk/összejöttünk, kb egyből össze is költöztünk. ~2 év együttélés után megkérte a kezem, rá következő évben házasodtunk össze (24 éves koromban). 27 voltam az első lányunk születésekor és 29 most a másodiknál. Ezt így kifejezetten ideálisnak éreztem, érzem.

Nagyon max 4-5 évet vártam volna ilyen körülmények között az eljegyzésre, és ezt egyébként az első randin meg is beszéltük, hogy nagyjából mik az elképzelések.

Viszont szerintem nincs olyan, hogy ideális a szó általános értelmében. Mindenkinek más az ideális, mások az igények, mások a vágyak, a célok, a tervek. Azért az 1-2 év együttélésre én is azt mondanám, hogy nem árt, mielőtt megtörténik a nagy lépés.

2022. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk, 1,5 éve vagyunk együtt, ebből 1 éve élünk együtt. Beszéltünk róla, hogy szeretnénk mindketten, csak az időpontról nem beszéltünk még, de én már lassan vágynék rá.
2022. nov. 7. 16:16
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
20 éves voltam, mikor összejöttünk (ő 21), 5 évvel később kérte meg a kezem és rá egy évre volt az esküvő. Az összeköltözés bő 2 év múlva volt, szóval a lánykérésnél már jó ideje együtt éltünk. Amúgy ha pár évvel idősebbek lettünk volna, biztos nem 5 év lett volna, hanem valószínűleg 2-3.
2022. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

Csak vélemény nyilvánítás miatt jöttem, nem vagyok még eljegyezve :D


Szerintem ha a húszas évek közepén/végén jönnek össze, akkor a legjobb, ha 1 éven belül összeköltöznek, ideális esetben kb fél év után. Lánykérés 1-2 max 3 év után, aztán ahogy ez megtörtént, lehet is szervezni az esküvőt. :) Szerintem fölösleges hosszú éveket várni, vagy volt több kapcsolata az embernek előtte, vagy minimum egy hosszabb, lehet tudni, mire vágysz egy kapcsolatban és érzed, amikor megtaláltad, hogy vele szeretnéd leélni az életedet :)

2022. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én 20N, ő 26F volt mikor összejöttünk, 1 év múlva költöztünk össze, 4év múlva kérte meg a kezem, majd rá 1 évre volt esküvő. :)
2022. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!