Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzett a párom de mindenho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett a párom de mindenhonnan csak negatív kritikát kapok?

Figyelt kérdés
A párom eljegyzett a hétvégén és a nyárra tervezzük az esküvőt viszont még csak 18 és 21évesek vagyunk és 3éve vagyunk együtt. A barátoméknak családi vállalkozásuk van ahol 18éves kora óta dolgozik így nem is a szülőknek kéne fizetni az esküvőt viszont mindenki azt mondja hogy ne tegyük mert akik ilyen fiatalon jöttek össze úgysem maradnak együtt. Nektek mi erről a véleményetek?

2022. nov. 17. 10:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
96%

Ha úgy érzitek, hogy megtaláltátok egymásban azt akivel le akarjátok élni az életeteket, mindketten dolgoztok, és éltetek együtt legalább fél évet, akkor tegyetek amit szeretnétek.

Hivatalosan nem kell senki engedélye, felnőtteknek szamítotok, a ti felelősségetek, a ti döntésetek.

Én nem értek egyet azzal, hogy csak mert fiatalabbak vagytok, nem fog összejönni. Ezt főleg irigy savanyú uborka vénlányok, és elvált/csalódott, megkeseredett emberek mondják.

Ha elég felnőttnek érzitek magatokat, döntsetek úgy ahogy nektek jó ahogy érzitek.

Egyáltalán nem biztos, hogy elválik egy pár, csak mert fiatalon jöttek össze, és úgy is házasodtak, semmire nincs soha garancia. Minden az adott 2 emberen múlik.

Az is elválhat aki 30 évesen házasodott 5 év után.

Nekem személy szerint két olyan ismerősöm van aki 18 évesen házasodott. Egyikük sem ment szét eddig.

Az egyik pár: 17 évesen jöttek össze, 18 évesen házasodtak. 30 és 33 évesen lett 2 gyerekük, és a mai napig együtt vannak. 19 éve.

A másik páros: 14 évesen jöttek össze, 18 évesen házasodtak, és 23 éve vannak együtt. Ők pl gyereket nem akarnak.

Kérdező, ha úgy érzitek, házasodjatok össze. DE a gyerekvállalással viszont ( ha terveztek), akkor érdemes várni jó 10 évet.

2022. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
95%

31 vagyok. Még annyit, hogy szerintem kb mindenkinek a hozzáállása attól függ amit otthon látott. Az én szüleim is fiatalon jöttek össze, 17 és 19 évesen, és 40 éve együtt vannak. Bár ez már nagyon távoli korosztály😂 hozzátok képest. Én magam már nem voltam ilyen fiatal , 24 voltam mikor a férjemmel összejöttünk, ő alig 21, és 25/22 évesen házasostunk. Felnőttként, dolgozva, együtt élve. És ez sem tetszett mindenkinek. 😂😂😂 Szóval kérdező, hiába csinálsz akármit, soha nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni, és nem is kell. Sok boldogságot!

36/N

2022. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!