Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha jeggyürüt adnátok a barátnö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jeggyürüt adnátok a barátnötöknek, levetetnétek azután vele azokat a gyürüket amiket az elözö pasiktól kapott? Pl a volt férjétöl kapott jeggyürüt, illetve az elözö palijától kapott szintén értékes gyürüt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 15:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Egy normális nő azokat magától is leveszi.
2022. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem is értem, miért hordja még mindig az exektől kapott gyűrűt. Szerintem alap hogy leveszi, akkor is ha értékes.
2022. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy levetetni?
2022. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Gáz, ha hordja, kivéve ha özvegy. De csak akkor.
2022. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem is lennék olyan nővel, aki az exe ékszereit viseli.

1 kivétel volt, az egyik barátnőm órája, de az drága volt, és illett is az irodai cuccaihoz.

2022. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
A nagyitol hordhatná, extől nem? Nem mindegy honnan van?
2022. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

4-es:

Akkor megoldas 1-1 homlok kozepere iranyzott golyo az exeknek es akkor hordhatja a gyuruket. Megeri,nem …? 😂😂

2022. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Levetetni senki nem tudna rólam semmit. Őt vetném le, és kukáznám ha ilyenekkel előállna.

Egyébként nemhogy a váláskor hanem már vagy 2-3 évvel azt megelőzően levettem az eljegyzési és a karikagyűrűmet is. Mivel mi már nem voltunk együtt akkor sem, hiába nem váltunk még el. Nem tudom ki az aki hordja ezeket válás után, én nem tudnám, de vagyunk 8 milliárdan, abból vagyok egy a véleményemmel 🤷

Szóval engem nem az extől kapott házasságot jelképező gyűrűkkel ismert meg a következő férjem, viszont minden egyéb ékszert amit a másfél évtized alatt kaptam azóta is hordom és ebbe nem engednék beleszólást.


A #8-as meg hányinger. Igazi incel aki azt hiszi hogy az anál alap. Gusztustalan megfogalmazás is.

2022. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

8

A pasimnak sem engedném, te szerencsétlen. Viszont neked felnyomnék egy jó nagy műbrokit.

2022. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, hogy hordja. A jelenlegi párom életében nem látta az exemtől kapott gyűrűt, mert nekem evidens, hogy nem hordtam, ha randiztam, vagy lett valakim. Nem értem a párod. Szerintem ez gáz...

Az a probléma, hogy ha ő hordja, az egyértelműen azt jelenti, hogy szerinte ebben semmi rossz nincs, így aztán nem értené miért akarod vele levetetni, csak vita lenne belőle.

2022. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!