Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akit egy fél év alatt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit egy fél év alatt vagy még rövidebb idő alatt eljegyeznek, ott nagyobb a szerelem?

Figyelt kérdés

Én a barátommal több, mint egy éve együtt vagyok, még se történt még semmi, bár nem élünk még együtt, egyelőre nem tudtunk összeköltözni se.

Viszont nem értem, hogy egyes nők hogy lehetnek annyira nagy pontok, vagy hogy szerethetik őket annyira, hogy őket meg egy fél éven belül, vagy hamarabb eljegyzik.

Ilyen esetben pedig azt gondolom, hogy az ilyen nőket biztos jobban szeretik, mint engem, ha már velük ilyen hamar ilyen komoly elhatározásra jutottak. Pedig a barátom érezteti velem, hogy szeret, de pont emiatt mert még nem jegyzett el, nem egészen hiszem el.


2022. nov. 23. 17:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem a szerelem nagyobb ott, hanem az esztelenség.

Még együtt sem éltek, mire fel jegyezne el? Majd ha már együtt laktok legalább egy fél éve, és ugyanígy dúl a szerelem, akkor kezdj el ezen gondolkodni, addig felesleges.

2022. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

Engem 4 év után jegyeztek el, 6 év után házasodtunk meg. Ez az átlagos idő, nem az 1-2 év.

Hova sietsz, őszintén? Egy éve ismeritek egymást, de már akarod a drága gyűrűt? Utána meg majd a lagziért nyavajogsz? Utána meg a házért, gyerekért?

Azok a nők nem nagy pontok, hanem a csávóik tök buták.

Megveszi a gyűrűt, fél évre rá meg szakítanak.


Az én kezemet akkor kérték meg, amikor már 2 éve ismertük egymást, majd még két évet együtt is éltünk ÉS a párom már 100%-osan biztos volt benne, hogy jöhet a lagzi, meg a gyerek is, velem akarja leélni az életét. Az eljegyzés egy ígéret a jövőre. Amikor már túl vagytok egysmáson, és tudjátok, hogy ti kelletek egymásnak.


1 év az egy kapcsolatban semmi, nulla.

Persze vannak siker történetek ebből is, de nem ez a többség.

2022. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Az első tökéletesen jól írja, ritka kivételtől eltekintve hamari eljegyzés meggondolatlan, a rózsaszín köd szülötte, és egyáltalán nem biztos, hogy lesz belőle házasság, vagy egyáltalán tartós lesz a kapcsolat.
2022. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
46%

Júliusban ismerkedtünk meg, karácsony eljegyzés, áprilisban esküvő, következő év márciusában szültem. Ráadásul 19 voltam az esküvőnk napján. Elég sok sztereotípiáta rácáfoltunk az elmúlt 30 évben ♥️


De tény, hogy nem való mindenkinek ez a tempó.

2022. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

Az én párom bátyja és a felesége 9 hónapja voltak együtt, amikor a sógorom megkérte a felesége kezét, majd utána 8 hónapra rá volt az esküvő, akkor még nem is voltak együtt másfél éve (17 hónap).


Viszont itt jön a csavar a történetbe: a sógorom felesége keresztény. Az eljegyzésig még csók se volt, sógorom azért kérte meg a kezét, hogy legyen valami (pettingeltek, és csak a nászéjszakán volt szex).


Ez nagyon ösztönző dolog volt a sógoromnak, hogy ilyen hamar kezdjen bele, és mind a ketten szívnak most a hülyeségük miatt. 7 éve vannak együtt kb.

2022. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Hát én csak negatív példákat látok.


Anyám és apám 11 hónapos kapcsolatban házasodtak, következő évben jöttem én. Kb 2 hónapot + a terhesség 9 hónapját töltötték kettesben, már hárman voltunk. Szoptak ok is, szoptunk mi is, elég rendesen.

2022. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

Tesóm kezét a pasija megkerte egy hónap együtt lét és két hét együtt éles után. Azt az egy hónapot is úgy töltötték hogy két hét messenger mert titokban tolták, néha találkoztak csak pár órát a testvérem akkori párja miatt aztán mikor elüldözték együtt nyilvánosságra hozták és össze is költöztek egyből, majd úgy jött kb két hét együtt élés , első honapfordulojuk eltelte után meg a pali meg is kérte a kezét. Szóval itt aztán semmi eredmény nem volt tényleg amire annyira megkérhette a kezét, alig ismerték egymást stb csak a hév vitte őket.


Tesóm ezután kihisztizte a mielőbbi esküvő megtartást, majd ezután benyögte egy hónap múlva hogy ok már gyereket is várnak. Ez így kb ugye három honap után történt köztük.


Most jön a gyerek nemsokára és gyűlölik, marják egymást, veszekednek és elküldik egymást a picsába naponta. Eszetlenek voltak, az ilyen dolgok mögött általában ez van és így is végződnek. Ezerszer megbánták azóta és ebből csakúgy már kilépni sem lehet

2022. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

Majd nézd meg őket par év múlva, hol tartanak.

Ha évtizedek múlva is működik, akkor lehet irigykedni.

De ezt is csak óvatosan, mert ilyenkor hullanak a csontvázak a szekrényből.

Szívesen!

És borzasztó naív vagy. Meg buta is egy kicsit.

2022. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Hát a csaladban volt egy eljegyzes egy hónap után, majd hárommal később esküvő, a megismerkedesuk után fél évvel elkoltozott a fickó, az egy éves évfordulón már elváltak....
2022. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

Én eddig csak negatív példákat láttam:

2 hónapos ismeretség, soha nem szerettem ennyire senkit, legyen esküvő - ez fél év után - rá 4 évvel elváltak, esküvő után 2 hónappal kezdődtek a gondok.


Másik:

Szilveszteri bulin megismerkedtek, Valentin napon eljegyzés, augusztus 20-án esküvő (napra pontosan mindent egy ünnephez igazítottak) Karácsony előtt váltak el.


De, csak, hogy ne a rövid dolgokban legyen rossz:

6 év kapcsolat után eljegyzés, eljegyzés után 4 évvel esküvő, esküvő után 2 hónappal válás.

2022. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!