Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fülembe jutott, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fülembe jutott, hogy a barátom, karácsonykor meg fogja kérni a kezem. Nem gáz ez kicsit részéről?

Figyelt kérdés
Bár szeretem, imádom, mindennél jobban szeretném, de ezzel szerintem le fog teljesen lombozni. Úgy érzem semmi kreativitás, nincs benne, sőt még romantikusnak sem tartom az időpont miatt.
2022. dec. 20. 04:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
46%
Mindig is szánalmasnak tartottam azokat, akiknek a tehetségéből nem telik többre, mint ajándéknak szánni a házasodási szándékot. Édes szívem, komolyan azt hiszi, hogy szívességet tesz ezzel vagy mi?
2022. dec. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
81%
Az, az időzítés miatt, és az is problémás, aki ezt a füledbe juttatta.
2022. dec. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
77%
Nem vennék el olyan nőt, aki még ott is problémát keres és gyárt, ahol nincs. Pedig nő vagyok, de ha nem tudod értékelni, hogy szeret és megkér, akkor mondj nemet és hagyd meg olyannak, aki leszarja, hogy karácsonykor teszi ezt vagy húsvétkor! Nem érdemled meg.
2022. dec. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
44%

#3

Én meg nem vennék el valakit, akit nem tudnék elvenni egy teljesen átlagos, szürke napon is, nem csak akkor, mikor mindenki nekem tapsikol és lopom a show-t egy másik ünneptől, rosszabb esetben az ünnepelttől (annak születésnapján, diplomaosztóján stb megkérve a kezét).

2022. dec. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a nem érdemled meg dumát meg ne erőltesd édesem. Az esküvő nem azért van, mert a nő megérdemli, hanem mert mindketten erre vágynak. Mint mondtam, egy selejt ripacs sem tesz szívességet azzal, hogy megkéri a párja kezét.
2022. dec. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
79%
Én is ezt érezném amit kérdező. A karácssony az karácsony nem eljegyzésnap.
2022. dec. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
34%
Van itt egy csaj az oldalon aki már szabályosan bele van betegedve abba hogy a barátja nem kéri meg a kezét. Na ő hogy tudna örülni ennek! Szerintem ez teljesen rendben van, a szeretet ünnepe tökéletes alkalom a lánykérésre.
2022. dec. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyok az édesed, hála annak a jó égnek! Még csak az kéne! :DDDD Minden nap téged hallgatni, kiscsillag, cseppfolyósodna az agyam és a fülemen távozna :D Mázlim van, hogy mást boldogítasz!
2022. dec. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
61%
Nem érdemli meg, és állítom ezt biztosan. Ha szeretné a párját, örülne, hogy megkéri, akármikor is teszi. A show-t nem a pasi lopja, a nő akar magának itt nagy csinnadrattát és fél, hogy a karácsony ezt elnyomja. Akinek itt viszketegsége van, az a kérdező, aki mindenáron a középpontban akar lenni, és nem tudja elfogadni, hogy a lánykérés csak egy esemény lesz a 10-ből ezen az ünnepen. Szánalmas, de hát ez van. A pasi attól még megkéri, majd 2 év múlva elhagyja, amikor rájön, hogy hibát követett el.
2022. dec. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
79%
Ja, hát hagyd ott, aztán keress egy olyat, akit annyira nem szeretsz, de romantikusan tudja megkérni és jó időpontban a kezed.🤣
2022. dec. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!