Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok arról, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha csak terhesen kéri meg valaki a párja kezét és gyorsan letudnak egy pocakos esküvőt?

Figyelt kérdés

Tudom semmi közöm hozzá, de véleményem lehet.


Ha valaki ismeri a magyar influencer világot :D Akkor ott van Papp Inez, ő ihlette a kérdést. Szituáció: 4 éve vannak együtt a párjával. Tervezetten terhes lett, majd már így, terhesen megkérte a kezét a srác és össze is házasodtak, kis esküvőjük volt. A gyerek jövőre születik.


Nos én ezt a kombinációt nem értem. Azt igen, ha két ember nem akar házasodni, csak gyereket. De akkor ők nem is házasodnak össze. Azt is értem, ha becsúszik véletlenül a gyerek, már amúgy is tervben volt az eljegyzés, az esküvő, de az élet így hozta, hogy a terhesség előbb volt. Meg ugye van az a gyakori eset, amikor házasság, gyerek sorrendben csinálják. De ezt a szitut nem értem. Tehát terveznek gyereket, megbeszélik, hogy akkor most összehozzák. De akkor még szó sem volt házasságról. Majd amikor már terhes, akkor csinálnak mindent. De ha már akarnak esküvőt, miért nem előbb azt ejtették meg? Nem a pénz hiánya miatt, mert csak a család volt jelen és esküvői ruha se volt, a pali egy inget sem vett fel.


Akivel ugyanez volt, miért alakult így?


2022. dec. 23. 11:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem akkor jönnek rá hogy kelleni fog apasági ha nem házasok, vagy hogy például a babavárót is házasok vehetik fel. Ilyen értelemben nem csak egy papír hanem kell egy csomó jogi dologhoz, támogatásokhoz stb
2022. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Engem teljesen hidegen hagy. Miért is kéne ragaszkodni ahhoz hogy előbb házasság utána gyerek? Számtalan olyan ember van aki a gyerek születése után házasodik.
2022. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
30%
Az egyik legszánalmasabb dolognak tartom, dehát az ő életük
2022. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Az ő dolguk. Mindenki a saját portáján sepregessen.
2022. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
#2 Én azt is megértem abszolút. De ez pocakos esküvő volt. Ha már előbb lennék terhes, minthogy házas lennék, én megvárnám, amíg a gyerek megszületik. Ha meg nagyobb is lesz, akkor bulizhat már velünk :D
2022. dec. 23. 11:21
 6/40 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, nekik így volt jó, így érezték, muszáj okokat keresni?

Miért nem magaddal törődsz inkább?

2022. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%

#5 nem bántásból, de látszik hogy nincs gyereked ha azt hiszed hogy kisbabával vagy totyogóval milyen flottul menne a saját esküvő :)

Jobb ha még bent van, hidd el :)

2022. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

#6 Első mondatomban írtam, hogy vélemény, de tudom, hogy amúgy nincs közöm hozzá.


#7 Flottul nem megy, de legalább ihatok (ha már nem szoptatok), táncolhatok könnyedén, jobban áll a ruha.

2022. dec. 23. 11:27
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, ha valaki annyira nem akar esküvőt, az nem fog a baba miatt házasodni.
2022. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem rém szánalmas, pláne, amikor a pocakos, már félig-meddig eltorzult (bocs) kismamák parádéznak hercegnőnek maszkírozva, és azt hiszik, jól néznek ki...Biztos boldogok, hogy last minute csak sikerült megcsípni a házasságot!
2022. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!