Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon mi az oka, ha néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi az oka, ha néhány kevésbé fontos ember a vőlegény életében nem örül annak, hogy eljegyezte a menyasszonyát? Haver, unokatesó, keresztanya. A közeli személyek örülnek, szóval tényleg nem értem hogy a távolabbiaknak mi lehet a baja...

Figyelt kérdés
Az unokatesó anyja a vőlegény keresztanyja. Ők nem örülnek meg a haverok akik messze laknak, és sose találkoznak kb.
2022. dec. 23. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, tudnak valami terhelőt az új asszonykáról. Nem ritkaság.
2022. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem szimpatikus.
2022. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Megtalálták a napisz@ron a nőt?
2022. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebből maximum a 2. lehetséges, az 1. és a 3. nem.
2022. dec. 23. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen logikátlan, amit az #1-es meg a #3-as ír, ugyanis ha ez lenne a helyzet, szerintem elképzelhetetlen, hogy az illető ne szólna erről az érintett feleknek. Már persze ha nem direkt az az illető célja, hogy páholyból nézze végig, ahogyan a vőlegény kics*szik magával.
2022. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Az emberek többsége sajnos hírből sem ismeri a jóindulatot. Nekem két ismerősöm azon röhögött, hogy egy közös ismerősük elvált, mert megcsalta a felesége. Sosem ártott nekik a pasi, mégis a kárán örvendtek... Undorító.

Itt kitudja mi lehet. Nem mindenki tud örülni a másik örömének, ellenben a kárának annál inkább. Sajnos vannak ilyen emberek.

2022. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Simán rosszindulat. Ahogy előttem írták: nem tudnak örülni a másik örömének, mert nekik nem sikerült valami, ami a másiknak igen.
2022. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Saját tapasztalat. Anya , keresztanya. Tudják , hogy ők miként használták ki , tették tönkre, stb az elmúlt 30 év alatt a párjukat. Anya a vőlegény apját, keresztanya a keresztapját. Ugyanez az oka annak, hogy a fiús anyák nem szeretik a menyüket. Tudják, hogy a fiúknak onnan kapáltak.
2022. dec. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!