Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meséljetek, hány karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek, hány karácsonyi eljegyzés történt eddig az ismerőseitek körében?

Figyelt kérdés
Még tutibb, ha terhesség bejelentést is láttatok :D

2022. dec. 25. 12:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%

0.


Szerencsére nem cigányok, nem szerveznek rá ilyesmit más ünnepekre

2022. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Egy sem. Amúgy irigy vagy?
2022. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

En mar ezer eve nem latok ismerosok posztjait a Facebookon, szoval fogalmam sincs. Nem tudom, hogy nem hasznalja senki, vagy csak nem adja fel, mert nem lajkoltam oket soha, ellenben a hiroldalakkal, mert kb csak abbol all a feedem.

De nagyon nem is tudok olyan parrol most, akinel aktualis lehet. Az elmult evben inkabb valasok voltak a friss, 1-2 eves hazassagokban🥴

2022. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 láttam....
2022. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos 1 se. Párom még várni akar vele míg végére nem érünk a ház adás-vétel-felújításnak :(
2022. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#1 Nincsenek cigány ismerőseim, úgyhogy nem tudom, arrafelé mi a szokás, de biztos, hogy nem (csak) rájuk jellemző.

#2 Bírom hogy mindenhol felbukkannak az "iligy gutyát" kiáltó emberek, akik mindenhová ezt írják, ha személyükben sértve érzik magukat. Nem hittem, hogy fontos a kérdés szempontjából, de menyasszony vagyok, és a harmadik karácsonyi gyűrűs poszt után írtam ki a kérdést. De te biztos karácsonykor lettél eljegyezve - vagy el sem vagy jegyezve - ha ezt a reakciót váltotta ki belőled egy szimpla kérdés.

2022. dec. 25. 13:30
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

0

A közeli barátaink és a rokonok többsége már túlvan ezen a koron, a gyerekei(N)k meg még fiatalok hozzá.

2022. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy történt.
2022. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, miért téma ez nálad? Baj vagy éppen örülsz neki, ha mások eljegyzik egymást? Hol érint ez téged?
2022. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#9 Nem tudtam, hogy részletes önéletrajzot meg okfejtést várnak tőlem egyesek a kérdés mellé 😅

Egyszer már leírtam, de csak a kedvedért bemásolom újra: "Nem hittem, hogy fontos a kérdés szempontjából, de menyasszony vagyok, és a harmadik karácsonyi gyűrűs poszt után írtam ki a kérdést." Mivel évről évre ez a tendencia karácsonykor, hogy özönlenek a gyűrűs-ultrahangos képek, szimplán érdekelt, mások is ezt tapasztalják-e, vagy csak az én ismerettségi körömben ennyire kreatívak az emberek.

Akiknek sikerült felfogni a kérdést - és nem rasszista, iligy gutyázó meg szőrszálhasogató megjegyzést írtak - köszi a választ.

2022. dec. 25. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!