Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek,van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,van még remény?

Figyelt kérdés
Párommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem,és úgy gondoltam,hogy megkèrem a kezét.Sajnos nem alakult túl jól,azt mondta,szeretnè,de majd...nem most.Èn azóta összetörtem,őt nem is igazán èrdekli,hogy ilyen vacakul vagyok. Èn 27 vagyok,ő 22.
2023. jan. 6. 01:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Vannak olyan nők akik nem akarják ezt az egész eljegyzés dolgot erőltetni és sietni vele ezek szerint a te párod is ebbe a csoportba tartozik.Ez még nem azt jelenti,hogy nem szeret téged csak szimplán ő még korainak tartja.Az viszont ha látja rajtad,hogy téged ez rosszul érintett és nem beszél veled erről nekem érdekes,de ha téged ez bánt akkor ülj le vele és beszéld meg ezt az egész szituációt ami kialakult és így a te lelkednek is jobb lesz,ha végre kiadod magadból ezt az egészet.
2023. jan. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Próbáltam vele beszélni,de egyből flegma lesz.Mondtam,neki hogy oké,hogy most nem akarja,de akkor szerinte máskor majd hogyan merem újra megkèrdezni?Annyit mondott,hogy ezt nem merni kell...

Megkerdeztem, hogy bizonytalan?Nem akarja?Azt mondta,hogy nem bizonytalan,ö akarja,majd...

Mondtam neki,hogy most picit összetört engem,arra meg annyit mondott "nem marad el ne aggodj"...nem valami biztató a hozzáàllàsa.Nyáron tervez hozzám költözni is elvileg,bár hogy abból mi lesz...

2023. jan. 6. 01:26
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után nem reménykednék nagyon, és nem is akarnék ismét kérdezni semmit.

A lánykérés visszautasítását nem sok kapcsolat éli túl. Hogy még flegmázik is... nem jó jel.

2023. jan. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Tedd össze a két kezed, és hagyd ott. Van ott nő akit soha nem kérnek meg. Írj rá.
2023. jan. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha még nem is éltek együtt,minek a lánykérés?
2023. jan. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
19 évesen ismert meg...s most is csak 22, nagyon korai ez még neki.
2023. jan. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon fiatal még és az első komoly kapcsolata vagy. Szerintem jól döntött.
2023. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezt te rontottad el. Egyrészt értem én, hogy a férfi az, aki megkéri a nőt, de két ember közös döntése. Azért illett volna előbb megtudni, mit is gondol a házasságról, szeretne-e hozzád menni, mik az elképzelései, mikor, stb. Tehát felmérni a terepet. Persze, ha a nő akarna eljegyzést egy többéves kapcsolatban, akkor meg ő a türelmetlen ...csa, hát várja ki, amíg a másik is akarja. De ti megsértődtök, ha önhatalmúlag azonnali válasz elé állítjátok a nőt, és a most még nem lesz a válasz, és persze a kapcsolat végét jelenti, mert nem bírja az egótok... A házasság, az eljegyzés két ember közös döntése. Ráadásul a csaj nagyon fiatal, ÉS még együtt sem éltetek. Így hogy mondhatna igent egy épeszű ember? Főleg ennyire fiatalon, amikor még sokat és gyorsan változhat az ember, nincs viszonyítási alapja, milyen a jó együttélés, jó kapcsolat, és még a biológiai órája sem ketyeg, hogy gyorsan le kell futni a kötelező köröket?

És hogy mered újra megkérdezni majd? Hát úgy, hogy majd egy év együttélés után, ha úgy érzed, minden rendben van köztetek, jól működik a kapcsolat, stb., akkor felhozod a házasság és eljegyzés témát, megkérdezed, hogy áll hozzá, mit gondol, mielőtt megkéred.

2023. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Kerj meg mast! Egy not. Nem kislanyt.

(26 korulit) nem nem 35+osokra gondoltam!


Tedd ossze a ket kezed! O meg had tegye szet a ket labat akinek csak akarja,had b#ss z mg a fel varos. Had elje ki magat ha akarja.


Te meg keress egy felnott not. Ot kerd meg.

Szivesen :D

2023. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
22 éves lány... Min csodálkozol? Te 22 évesen akartál házasodni? Nyilván nem, különben már házas lennél, mert pasi vagy, te kérsz kezet - és valószínűleg eddig nem tetted. Tudom vannak érettebb típusú lányok (és fiúk), de a te barátnőd nem tartozik ezek közé. Nem tudsz mit tenni. Erőltetni nem tudod, még rosszabb lesz. Ugyan ebben voltam 23 évesen. Borzasztóan szerettem a barátomat (tényleg!!!), de a hideg kirázott a házasság gondolatától, hiába vett gyűrűt, ugyan ezt mondtam, amit neked a barátnőd... Ne vedd magadra, attól még szeret(het). Viszont, azt tudnod kell, hogy ha olyankor csöppensz bele egy lány életébe, amikor még éretlen (a házasságra), akkor félő, hogy mire benő a feje lágya, rájön, hogy neki amúgy más pasi kell férjnek... Bocsánat, csak őszinte voltam.
2023. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!