Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Létezik ilyen férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi aki "beígéri" a megbeszélt házasságot és utána nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Először egyiköjük sem akart házasságot, nem tartották fontosnak. Az első gyerek után már beszéltek róla hogy jó lenne összeházasodni, után megbeszéltek hogy jöhet a 2. gyerek, kb ebben az idöben mikor már terhes volt a barátnőm, mondta a pasinak hogy akkor szeretne a terhesség alatt összeházasodni. Erre a pasi reakciója, hogy igen persze, nem kell neki mondani semmit, utalt rá hogy majd cselekszik. Erre az egesz terhesség alatt nem kérte meg a kezét, Ez milyen f**sz viselkedés a férfi részéről? Egyébként nem esküvőt akart csak összeházasodni. Az egyik barátnőmröl van szó, azota nem értem a helyzetet hogy az ilyen férji miert nem szól előre hogy bocsanat de nem akarok házasodni?
2023. jan. 9. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Mert azt hiszi egyértelműen viselkedik
2023. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Miért venné feleségül így? Megadott neki mindent és szült másodszorra is neki. Nem fogja elvenni. Ha el akarta volna, már rég megteszi a csávó. Nem akarja elkötelezni magát, a barátnődet meg csak hitegette. Erre akkor kellett volna gondolni, amikor az első gyereket tervezték, hogy előbb házasság és utána a gyerek, ha neki ez annyira fontos.
2023. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Én azt mondtam a pasimnak, hogy én nagyon szeretnék házasodni gyerektervezés előtt (vagy közben), de elfogadom, ha ő nem. Viszont akkor azt meg neki kell elfogadnia, hogy apasági nyilatkozatokat aláírogatni NEM fogunk, ergo a gyerek az én vezetéknevemet kapja, avagy hivatalosan semmi köze nem lesz a gyerekhez - ami azt jelenti, hogy ha egyszer lelépek (mondjuk egy veszekedés miatt) és viszem a gyereket és én úgy határozok, hogy soha többé nem láthatja, akkor soha többé nem fogja látni, ugyanis hivatalosan semmi köze nem lesz hozzá (nem érdekel a gyerektartás). Kizárólag automatikusan veheti a nevére - tehát, ha előtte házasodunk, vagy házasság után (ha addig már megszületik a gyermek).
2023. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
*Tehát születéskor hivatalosan az apa hivatalosan "ismeretlen" lesz az apasági nyilatkozat híján. Ami az apának igencsak gány... :)
2023. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
A férfi még most sem tartja fontosnak a házasságot. Ő az első megállapodáshoz tartja magát.
2023. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Minek venné most már el? Egy felesleges hajcihő, pénzkidobásm plusz automatikusan vagyonközösség ahelyett, ami most van, hogy csak élettársak, akik hozzájárulás szerint keresnek, ami a két gyerek miatt biztos a nő részéről gyakorlatilag minimális. Nem most kell ezen rugózni, most már ugyan mivel veszi rá, ami a férfi részéről is plusz? LEgyünk őszinték: ha a hapsinak eddig nem volt fontos, ezután már nincs olyan, ami miatt fontossá tehető, sőt...
2023. jan. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy valaha is el fogja venni. Nem értem az ilyen nőket, mint a barátnőd, miben reménykednek?

N

2023. jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

Szóval megbeszélték, hogy egyikük sem akar házasságot, majd a barátnőd meggondolta magát, és az első gyerek után mégis akart. És még a pasi a piszok ha ő tartja magát a régi egyességhez? Nyilván falhoz állítva volt két opciója, vagy veszekedésbe torkollik a dolog, vagy bólogat és meglátja. Ő bólogatott, de nem jutott eszébe más megoldás mint elsunnyogni a dolgot. Szóval ebben a szituációban a szavatartás terén 1-1 az állás, így csak a pasit kárhoztatni elég elfogult dolog.

De látszik az írásodban is, hogy az totál normális nálad hogy a nő meggondolja magát, de ha a pasi tartja magát az első megbeszélt dologhoz akkor ő a f*sz. Talán azon kéne elgondolkodni, hogy egy ilyen kényes kialakult szituációt nem lehet fekete-fehéren kezelni.

2023. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem volt arról szó hogy megegyezmek hogy soha nem házasodnak össze! Hanem csak akkor volt fontosabb, nem ez volt az elsödleseg! Így beszélték meg, hogy most van fontosabb. Ez nagy különbség szerintem. Ezért hibadzik nekem a sztori. Remélem így érthető a különbségm.
2023. jan. 10. 08:55
 10/23 A kérdező kommentje:
Egyebként az igaz hogy vagy beleáll hogy nem veszi el, vagy bologat es sunyul, és az utobbit választotta. Én azt mondtam a baratnőmnek, ami a véleményem, hogy lehetett volna annyi benne hogy azt mondja bocs, nem akarok házasodni. De ahogy írtam nem az volt megbeszélve hogy nincs házasság, csak hogy eppen ott akkor nem az a fontos.
2023. jan. 10. 08:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!