Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire zavarna titeket? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna titeket? Egyáltalán zavarna e titeket? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Ez szakítóok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Mennyire zavarna titeket az, ha tudnátok, hogy a párotok az exét eljegyezte, titeket viszont már nem fog, mivel már nem tartja fontosnak az eljegyzést, egykor viszont még annak tartotta?!

Tehát nem miattatok nem akar már eljegyzést (minden rendben van a kapcsolatotokban), hanem egyszerűen már azóta másként látja a dolgokat.


2023. jan. 17. 19:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Nyílván aki akar eljegyzést azt zavarni fogja aki nem akar azt nem fogja. Én nem akarok így csak örülnék ha ő sem akarja.
2023. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
8%
Egy nőt sem szabad eljegyezni, nem szabad elvenni, a világ legnagyobb baromsága bárkivel is vagyonközösségre lépni.
2023. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ha nem akar eljegyezni, akkor van gond a kapcsolatban.


De ha még tévednek is és én tényleg szeretném, vele képzelném el a jövőt nem értenem mi oka van ilyesmire.

Eszembe jutna tuti, hogy akkor az ex iránt érez még valamit és akármilyen nehéz lenne elengednem a kezeit, mert akkor nem egymást keressük és nem fogom az időm rá pazarolni.

2023. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
29%

Nem zavarna mert én sem vágyom rá.

24/nőstény

2023. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Zavarna.
2023. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Mivel nem egy az elképzelésünk a jövőről, így a gyakori tele sírása helyett lépnék tovább az életben. Tudomásul veszem, hogy akkor annyira megégette magát, hogy a tervei között ez már nem szerepel. Nekem igen, így nincsen egymás mellett semmi keresnivalónk a továbbiakban. Próbáld ki, hogy milyen felnőtt érett emberként viselkedni.
2023. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
Hát, az a kérdés, hogy csak eljegyzést nem akar és azt nem tartja fontosnak, vagy a házasságot sem akarja. Azon túlteszem magam, ha az eljegyzés részét ki akarja hagyni, nekem sem feltétlenül annyira fontos, de ha házasodni nem szeretne, akkor búcsút veszünk egymástól, mert nekem az fontos.
2023. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Szeretnék házasodni, és ismerem magam. Tudom, hogy eleinte megpróbálnám ezt elfogadni és magamban letisztázni, hogy ne lássak bele többet, mint ami, de egy idő után mindenben visszaköszönne.
2023. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Házasságot sem akar, de házasságot én sem akarok!

2023. jan. 17. 20:48
 10/35 A kérdező kommentje:
Vagyis utolsó előttinek szólt a fentebbi komim, elnézést!
2023. jan. 17. 20:50
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!